it-osvita-dlya-kozhnogo_940x454-1-300x144 IT-освіта для кожного

Є думка, що безкоштовні знання не бувають хорошими, а гарна освіта коштує чимало грошей. Може, час зруйнувати цей стереотип?

 

IT Education Academy — освітній центр, який займається підготовкою фахівців IT-сфери. Наша мета — допомогти людям почати кар’єру або продовжити розвиватися у світі інформаційних технологій. Ми адаптуємо систему навчання під сучасний ринок, що постійно змінюється, тож наші студенти здобувають актуальні знання та навички.

 

Оскільки комп’ютери — це частина сучасного життя, ми вважаємо, що IT-освіта повинна бути обов’язковою, якісною та зрозумілою. На жаль, не всі можуть виділяти гроші на IT-курси. Тож ми надаємо можливість отримати IT-освіту людям, які з тих чи інших причин не можуть дозволити собі навчання на комерційній основі.

 

В нашій академії стартує соціальна акція, спрямована на розвиток IT-кадрів в Україні. Ми пропонуємо спеціальну програму для представників державних організацій. Згідно з програмою, кожна організація може запропонувати одного чи двох кандидатів для навчання на курсах ITEA безкоштовно. Обрані кандидати будуть навчатися онлайн на будь-якому з курсів. Вибір кандидатів лишається за організацією, а порядок та терміни — за нами.

 

Заявки на участь у програмі потрібно залишити тут: https://forms.gle/f3vBeMid9sQt7NH66

 

Станьте першими, хто буде сприяти розвитку IT-освіти в Україні.
Покращимо українську IT-сферу разом!