spinner-it

Консалтинг

Успіх бізнесу залежить від успішно налагоджених зв’язків із постачальниками, підрядниками та клієнтами. Встановити такі зв’язки неможливо без комп’ютерних мереж, оперативного інтернет-зв’язку з партнерами та банківськими структурами.

Наша команда пропонує якісні консалтингові IT-послуги для організацій будь-яких форм власності та сфери діяльності. Ми розробляємо сучасні рішення, а також забезпечуємо запуск і супровід своїх проектів. Фахівці нашої компанії знайдуть оптимальні рішення програмного забезпечення саме для вашого бізнесу, допоможуть персоналу швидко його опанувати. Правильно обраний та добре налагоджений системний продукт допоможе у вирішенні будь-яких економічних завдань і зробить роботу зручною та швидкою.

Ми готові запропонувати Вам консалтингові послуги у виборі IT-стратегії, технологій та впровадження прийнятих рішень.

Підбір стратегії – продуманий та поетапний консалтинг:

  • Проведення детального аналізу поставлених завдань;
  • Розробка індивідуальної стратегії для підприємства;
  • Підбір розробників програмних продуктів;
  • Розробка економічно обґрунтованих корпоративних та мережевих рішень з урахуванням сучасних технологій, стандартів та вимог.

Вибір технологій
Наші фахівці здатні розробити надійну і добре захищену мережеву структуру для будь-якого підприємства. Спільно з Вашим персоналом (якщо у фірмі є IT-відділ) підберемо індивідуальний дизайн мереж, здатний забезпечити безперебійний корпоративний зв’язок. Ми створимо проект мережевих рішень, що забезпечить стабільний, швидкий та якісний зв’язок з інтернетом. Використовуючи останні розробки в сфері інформаційних технологій, ми підберемо оптимальний варіант підтримки всіх робочих процесів на підприємстві. Допоможемо з вибором необхідного обладнання, встановимо і протестуємо роботу систем. Наші спеціалісти проведуть аналіз ефективності мереж, усунуть несправності, оптимізують роботу всіх систем і будуть підтримувати проект стільки часу, скільки буде потрібно.

Впровадження проекту
Ми стежимо за тим, щоб наші проекти виконувалися у відведені терміни і не виходили за рамки обумовленого бюджету. Наша команда намагається мінімізувати витрати замовника і розуміє важливість своєї роботи. Ми робимо все можливе, щоб налагодити процес таким чином, аби він не заважав встановленому розкладу і темпам роботи організації. Готуємо обладнання, проводимо модернізацію існуючих мереж, здійснюємо підготовку персоналу Вашого підприємства до роботи з новими технологіями. Наші експерти оцінюють можливі ризики і перспективи Вашої організації, роблять прогнози на майбутнє і допомагають захистити інтереси своїх замовників. Ми мінімізуємо вразливість мереж та покращуємо безпеку їх роботи.

Персоналу компаній буває складно оперативно реагувати на стрімку зміну інформаційних технологій. Ми готові проводити навчання і тренінги для Ваших працівників. Підвищення кваліфікації співробітників зробить роботу вашої компанії більш злагодженою і продуктивною. Ми не просто розповідаємо про новинки IT-індустрії, але також прагнемо зацікавити персонал, проводячи тестування отриманих знань з подальшою сертифікацією.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у online-форматі.