nov-300x145 Битва Стартапів в НАУ

А тим часом до інвестиційного батлу готовий долучитися Національний Авіаційний Університет. Довгі роки студенти, аспіранти та викладачі НАУ готували проекти у маленьких лабораторіях або бігали у пошуках мрії на сторонніх платформах. З відкриттям простору неформальної освіти NAUHUB, з’явилося окреме місце, куди може прийти будь-який бажаючий зі своїм проектом та отримати підтримку. Для того, аби перевірити потенціал НАУ в стартапах, прийнято рішення провести Битву Стартапів.

 

Участь у Битві Стартапів БЕЗКОШТОВНА, але тільки для тих проектів, які успішно пройдуть попередній відбір. Якщо Ви хочете спробувати свої сили та представити свій стартап гуру інвестиційного ринку, то на цьому етапі Вам потрібно всього лише зареєструвати його, заповнити Анкету та чекати результатів попереднього відбору від експертної ради Startup.Network.

Зверніть увагу, що батл не обмежується тільки студентами та викладачами НАУ – реєстрація для відбіркового туру відкрита всім бажаючим.

 

Битва Стартапів в НАУ пройде в два етапи:

  • З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок:

Формат першої частини заходу – короткі виступи досвідчених гравців локального інвестринку, під час яких вони розкажуть про останні події та новини в світі інвестицій, дадуть відповідь на питання своїх молодих колег та цінні рекомендації, поділяться рецептом досягнення успіху в розвитку стартапів.

  • З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок «Презентації стартапів»:

У другій частині естафету виступів переймають підприємці. На пітч у кожного фаундера буде 6 хвилин, три з яких на виступ, і стільки ж – на питання та поради експертів.

Переможцями стануть 2 проекти. Один з них – учасник, який посів перше місце за результатами голосування експертів, другий – за результатами онлайн-голосування гостей.

Але батл не обмежується тільки однією подією – за результатами Битви Стартапів кращі будуть відзначені призами, а ті, які зацікавлять інвесторів, отримають фінансування або запрошення для продовження участі в конкурсах стартапів та роботи в бізнес-інкубаторах за кордоном (зараз вже є 2 пропозиції: Лондон та Мюнхен).

 

Дата та час проведення заходу: 28 лютого 2017 року 17.00

Місце: Київ, Гарматна, 53, приміщення NAUHUB (вхід з торця будівлі)

 

Для тих, хто не зможе бути присутнім на Битві Стартапів особисто, буде організована онлайн-трансляція заходу. Обов’язково голосуйте за своїх фаворитів, їм дуже потрібна Ваша підтримка.

 

Участь в якості гостя – безкоштовна, за фактом попередньої реєстрації!

Зареєструватися можна тут.

До зустрічі на Битві Стартапів в НАУ!