Гузенко 2

Дмитро Гузенко

Business Analysis

Про викладача

24+ років в сфері ІТ

 

Бізнес-архітектор компанії SMART business, консультант по розробці і впровадженню проектів SharePoint.  Досвід роботи з проектами різного масштабу: від утиліт до національних. Брав участь в проектах з іноземними клієнтами. Спікер клубу бізнес-аналітиків, ведучий тренінгів в області проектування продуктів і управління вимогами. Прихильник інновацій і безперервних змін технологій роботи в бік спрощення і більшої ефективності.


Досконало знає такі інструменти бізнес-аналітики, як: MS Visio, MS Powerpoint, MindManager, Enterprise Architect, Bizagi process modeler, MS Project, а також вміє працювати з програмами системної аналітики: UML modeling: MS Visual Studio, All Fusion process modeler.  Розуміє принципи сучасної веб-розробки і знає C #, JavaScript, CSOM, SSOM, JSCOM, REST, HTML, CSS.


Працював як постачальником рішень для бізнесу, так і з боку замовника, а тому відмінно розбирається у всіх нюансах взаємодії між ними. Поділиться цінним напрацьованим досвідом зі студентами, які навчаться проектувати і розробляти рішення, працювати з різними інструментами аналітики і зрозуміють принципи взаємодії між замовником і проектувальником рішень.