1-3-300x145 Вчитись доступно: ТОП 5 ресурсів для самонавчання

В інтернеті є безліч ресурсів для вивчення різноманітних ІТ-напрямків для новачків і знавців справи. Такі навчальні платформи відзначаються високою якістю навчання, адже допомагають відточити не тільки теоретичні навички, але й практичні.

 

ITEA підготувала список ресурсів для самонавчання, які допоможуть оволодіти бажаною професією у сфері комп’ютерних технологій чи підвищити рівень знань та навичок досвідченого ІТ-спеціаліста.

 

 

 

 

  1. Treehouse

Особливість сайту полягає в тому, що навчання починається з практики. Перед учнем ставиться завдання, показується, як його виконати та які інструменти застосувати. Сайт містить безліч курсів з відеоуроками, які проводяться експертами з веб-дизайну та кодування. Бібліотека постійно поповнюється останніми веб-технологіями. Більшість курсів платні, але для новачків перший місяць безкоштовний. Тут ви знайдете навчання HTML, CSS, CSS3, JavaScript, jQuery, Ruby, Ruby on Rails, iOS, Android, UX та Database.

 

  1. Code Avengers 

Сайт насичений безліччю завдань різних рівнів. Займаючись всього годину в день, можна поступово пройти  курс навчання. За відгуками студентів, завдання побудовані в інтерактивній формі, дозволяючи закріпити теорію на практиці. Серед доступних навчальних курсів – Javascript, Web розробка, Сomputer science, python, HTML і CSS та інші.

 

  1. HackerRank

Ресурс призначений для тих, хто має досвід в ІТ. Тут можна знайти завдання, за виконання яких ви збираєте бали і формуєте власний рейтинг. Цей рейтинг – чудова можливість для тих, хто у пошуку роботи. Платформа надає роботодавцям широкий вибір працівників. Адже вони мають змогу оцінити якість виконання завдань. Чим більше якісно виконаних задач, тим більша вірогідність, що місце у престижній кампанії отримаєте саме ви.

 

  1. Сodecademy

«Програмувати може кожен» – гасло ресурсу.

Тут можна вивчити Python, PHP, jQuery, JavaScipt, Ruby, а також HTML та CSS. Особливість платформи в тому, що частина навчання – це гра. За виконання завдань надаються бейджики для заохочення. Завдання прості та короткі. Їхня складність змінюється поступово, а користувач цього навіть не помічає завдяки вдалій розробці програми.

 

  1. Hexlet

Програма дозволяє працювати з базами даних, серверами, мережею, фреймворками. З першого дня навчання ви будете практикувати свої навички, поєднуючи їх з теорією. Виконавши таск, можна зразу ж побачити результат, адже завдання перевіряються автоматично. Платформа відкриває багато нових речей навіть для тих, хто вже не вперше працює в ІТ-сфері.

 

Почати кар’єру в IT не важко. Головне – бажання та максимум зусиль.