UA.SC_-300x169 UA.SC 2018

UA.SC 2018 – третя всеукраїнська конференція з ІТ-безпеки

28 листопада 2018 року відбудеться третя всеукраїнська конференція з ІТ-безпеки UA.SC.

 

Місце проведення: Україна, Київ, Конгрес-хол Космополіт

Аудиторія: власники бізнесу, керівники IT-відділів, керівники департаментів інформаційної безпеки, технічні фахівці, системні адміністратори, новачки в сфері IT.

 

Як це буде? Вас чекає 22 доповіді та 8 воркшопів про специфіку сучасних загроз, секьюріті трендах, ефективні інструменти, нові рішення і успішних кейсах.

 

Про що будемо говорити? GDPR в Українських реаліях, захист і контроль хмарних ресурсів, технології пасток і перехоплення кібератак, обробка інцидентів та автоматизація, DevSecOps, Threat Intelligence та інше.

 

Історія заходу:

За 2 роки UA Security Conference об’єднала понад 750 учасників, 37 спікерів та 8 країн.

UA.SC була створена в 2016 році, як професійний майданчик для обміну досвідом, з метою підвищення рівня інформаційної безпеки українського бізнесу і державних структур.

Всі ці роки з нами такі компанії: ПриватБанк, Альфа-Банк Україна, Credit Agricole Банк, НБУ, Метінвест, DTEK, Ciklum, ZEO Alliance, 1 + 1, StarlightMedia, ФАРМАК, Київстар, DHL, Спортмастер, SOCAR Energy Ukraine, та інші драйвери українського ринку.

 

У цьому році на конференції виступлять експерти з IBM, Check Point, Qualys, Oberig IT, Symantec, SOC Prime, Splunk, EclecticIQ, OneSpan, Mobileiron.. Крім того, ми чекаємо багато інтернаціональних спікерів з урахуванням світового досвіду усунення вразливостей.

 

Доповіді конференції розділені на три потоки, щоб учасники могли отримати цільову інформацію для своїх конкретних потреб:

бізнес-потік – безпека на управлінському рівні. Тут все про впровадження продуктів для корпоративної ІТ-безпеки і досвід передових компаній в ІТ-захисту.

технічний потік – безпека на функціональному рівні. Тільки практична інформація про інструменти, технології та рішення для захисту від зломів і атак.

workshop-зал – безпека в деталях. Докладні демонстрації продуктів та рішень, інструкції з впровадження, рекомендації від виробників і відкрите спілкування з лідерами думок і експертами ІТ-ринку.

 

Посилання на сайт: http://uasc.com.ua/

Захід в ФБ: https://www.facebook.com/events/471761470012134/