1200h630_ukr-300x158 Дізнайтеся всі можливості просування в соціальних мережах в 2021 році на конференції SMM Day

Важко заперечувати, що соціальні мережі вже давно стали невід’ємною частиною щоденного життя кожної сучасної людини. А де люди – там і можливості для бізнесу. Мабуть, складно уявити популярну компанію, якої немає ні в Facebook, ні в Instagram, ні в YouTube. І ця присутність повністю виправдана.

 

Просування в соціальних мережах обростає можливостями і, разом з цим, ускладнюється. Тепер SMM – це не просто запостити текст і зображення. Це складна система багатоетапних торкань з клієнтами, де в кінцевому результаті – покупка продукту або сервісу. У тих, хто тільки починає свій шлях просування в соціальних мережах кількість питань зростає, як снігова куля.

 

4 березня 2021 року WebPromoExperts проводить вже дванадцяту онлайн-конференції SMM DAY, щоб знайти відповіді на всі ці питання. Спікери детально розберуть всі можливості і складності просування в різних соціальних мережах, щоб все незнайоме і нове стало зрозумілим.

 

14 спікерів з ТОП українських компаній поділяться своїми знаннями, лайфхаками і особистим досвідом просування в популярних соцмережах. Слухачів чекають 8 насичених годин нетворкінгу, свіжих кейсів і фішок від кращих фахівців з EVA, INTERTOP Ukraine, Watsons Ukraine, The Coca-Cola Company, Yakaboo, Kyivstar, SendPulse та інших. Спікери на реальних прикладах покажуть, як зібрати аудиторію, активізувати її і отримати всі переваги просування в соціальних мережах, залишаючись в рамках бюджету.

 

Всі спікери готують інформацію в форматі – “просто про складне”. Завдяки цьому кожен, початківець, зможе засвоїти усі нові і незамінні для просування інструменти. Учасники навчаться читати і розуміти цифри і показники, будувати ефективні стратегії, вміло балансувати між креативом і цінностями.

 

12-й SMM DAY від WebPromoExperts обіцяє бути яскравим! Лектори вже готуються, а місця розлітаються з неймовірною швидкістю.

 

▶️ Зареєструватися можна за посиланням.