940h454-300x145 Kyiv R0bo Camp 2017

Kyiv R0bo Camp 2017 – найбільш інноваційна конференція для українських стартаперів, та Hardware/Software розробників.

 

Нашими доповідачами будуть зірки українського ІоТ (Internet of Things), котрі представлять свої нові розробки та ідеї, а також поділяться досвідом створення найбільш «Проривних» продуктів; феномени українських стартапів, що розкажуть про практики залучення інвестицій венчурних компаній за допомогою краудфаундингових платформ та історії свого успіху.

Винаходи українських розробників та просто цікаві прототипи будуть представлені на нашій виставці R0bo Expo!

Потоки конференції:

Kickstarter – дізнайтесь як вивести Ваш проект на Kickstarter, IndieGo чи інший краудфандинговий майданчик від зірок українських стартапів, котрі збирали 100 -200 тис від бекерів за перший тиждень, так і підрядників, котрі допомогли їм це зробити.

 

IoT Business – для тих, хто працює в Hardware індустріях чи займається аутсорсингом IoT проектів, можливо робить IoT продукт чи стартап або намагається імплементувати IoT рішення в межах поточного бізнесу в Україні.

 

IoT продукти – для дизайнерів, проектних менеджерів, девелоперів, усіх хто ламає собі мозок, як зробити свої hardware пристрої настільки зручними та функціональними, щоб завоювати серця мільйонів. Якщо вам не дає спокою слава Стіва Джобса та його проривних продуктів – цей потік для вас.