ITEA_ITWU-2017_banner-1-300x145 IT Weekend Ukraine

Розпочався продаж квитків на шосту міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, організовану IT-компанією SoftServe. Подія відбудеться 16 вересня у Києві за участі міжнародних експертів.
Темою цьогорічної конференції стане “Robots & Machines”. Які цифрові трансформації відбуваються вже зараз та що чекає на нас попереду? Цього року IT Weekend Ukraine 2017 збере світових експертів, котрі поділяться практичним досвідом та останніми розробками у напрямках Artificial Intelligence, Virtual i Augmented Reality, Big Data, Data Science, Bots i Machine Learning.
Участь у конференції вже підтвердили VR/AR Lead в PwC UK Джеремі Далтон (Jeremy Dalton), співзасновник та СЕО DeepGrammar Джонатан Маген (Jonathan Mugan), CTO в Inglobe Technologies Алесандро Терензі Alessandro Terenzi), співзасновник Glitch Studios AS, Самі Хамід (Sami Hamid) та Тіматі Янг (Timothy Jung), директор AR & VR Hub в Манчестерському університеті та інші. Низка виступів у рамках конференції відбудеться у форматі FuckUp Nights. IT Edition. У своїх розповідях спікери поділяться власними невдачами та поразками. Це історії успішних людей про провали, що стали для них уроком.
Урочистим завершенням події стане церемонія нагородження найкращих ІТ-експертів
України за результатами Ukrainian IT Awards.

Цього року конференція передбачає благодійну складову. 25% від вартості кожного квитка буде передано до корпоративного благодійного фонду SoftServe «Відкриті очі»
для впровадження проекту «Позитивні кімнати».
Стежте за новинами конференції на сайті.

 

 

Поспішайте зареєструватися та придбати квиток на одну з найграндіозніших ІТ-конференцій року!

 

Вартість квитків 99$ – 129$.