bezymyannyj232-300x147 Internet of Things international Forum

Форум Internet of Things у Києві!

 

13 лютого 2020 року на території Міжнародного Виставкового Центру в Києві відбудеться перший в Україні Internet of Things international Forum.

 

З року в рік сучасні технології не тільки закріплюються в різних сферах, а й освоюють нові ринки, надаючи поліпшені можливості для бізнесу. Саме для презентації нових можливостей ми організовуємо наші заходи, де можна побачити і обговорити найостанніші досягнення і передові технології.

 

Так, в цьому році наш майданчик об’єднує відразу 3 великих Бізнес-Форуми:

– Internet of Things Forum, який присвячений тематиці Інтернету Речей;

– Smart Building Forum, який включає в себе тематики автоматизації та енергоефективності, Розумного будинку, Розумного міста, безпеки та аудіо \ відео технологій.

– Бізнес-Форум “ТОП-100 кращих українських компаній. Працюй в Україні”, який представить лідерів різних галузей України.

 

Загальна виставкова зона об’єднає понад 200 різних компаній, а ділова програма Форуму збере фахівців і експертів галузі.

 

Internet of Things дає можливість переосмислити свої підходи до ведення бізнесу і надає інструменти для поліпшення будь-якій галузі і ринку в контексті використання інноваційних технологій. Це майданчик, де будуть не тільки презентовані проекти і розробки компаній, але, також, приділено багато часу останнім тенденціям і напрямкам, реальним кейсам, які реалізовані або будуть реалізовуватися в Україні. На Форумі будуть присутні експерти та фахівці провідних компаній ринку.

 

Приєднуйтесь до нетворкінгу в колі експертів, професіоналів та однодумців, який допоможе Вам бути в курсі останніх технологій!

 

Дата: 13, лютого 2020

Місце проведення: Київ / Міжнародний Виставковий Центр

Час роботи: 10.00-18.00.

Квитки на конференцію: https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/

Сайт заходу: https://iot-forum.monet.kiev.ua

 

Промокод на знижку 20% — forum_guest20%