Silicon-Valley-300x150 Intercontinental Startup Battle, Silicon Valley!

Друзі, підбиваючи підсумки попереднього Intercontinental Startup Battle, San Francisco, який відбувся 27-го квітня ми обіцяли, що обов’язково повернемося восени для проведення чергового міжнародного Беттл серед найбільш перспективних та інвестиційно-привабливих стартапів з країн Східної Європи.

Сказано зроблено! Вже 15 листопада Startup.Network організовує наступний Intercontinental Startup Battle, Silicon Valley!

 

Як і минулого разу інвестиційний “кастинг” буде досить жорстким, тому брати участь в заході будуть тільки ті майбутні “єдинороги”, які зможуть пройти попередній конкурсний відбір.

На даному етапі від бажаючих презентувати потрібно зареєструвати свій стартап, заповнити Анкету і чекати результатів.

 

Також відразу відзначимо, що незважаючи на всі складні умови, вам однозначно варто спробувати свої сили, хоча б заради того, що серед гостей Битви Стартапів будуть приватні інвестори, корпоративні інвестори, представники міжнародних венчурних фондів та інвестиційних банків, керівники передових приватних компаній. А це можливість познайомитися з екосистемою Кремнієвої Долини, маса корисних знайомств і значне розширення свого network!

 

Intercontinental Startup Battle, Silicon Valley пройде в два етапи:

  • З 19.00 до 20.00 – Панельна дискусія

Досвідом зі своїми молодими колегами поділяться справжні акули інвестиційного бізнесу; ті, хто хто давно і дуже успішно “облаштувався” на ринку. Вони розкажуть про останні тренди, поділяться особистим досвідом і знаннями, дадуть відповідь на всі питання і, звичайно, дадуть поради щодо подальшого розвитку проектів.

  • З 20.15 до 21.30 – Презентації Стартапів

У другій частині естафету виступів переймають підприємці. На питч у кожного фаундера буде 6 хвилин, три на виступ, і стільки ж – на питання і поради експертів. Переможцем стане 1 проект, який посів перше місце за результатами голосування експертів.

 

Дата і час проведення: 15 листопада 2017, 18:30 – 21.30.

Місце проведення: 444 Castro Street, Маунтін-В’ю (Каліфорнія) 94041.

 

Для того, щоб відвідати Intercontinental Startup Battle, Silicon Valley (15 листопада, 2017), Вам потрібно зареєструватися як Гість!

Для тих, хто не зможе бути присутнім особисто, буде організована онлайн-трансляція Intercontinental Startup Battle, Silicon Valley.

 

ВАЖЛИВО! 13-го і 14-го листопада, для учасників туру будуть організовані консультації з менторами. Підприємці зможуть удосконалити свій пітч, дізнаються як презентувати інвесторам і отримають рекомендації щодо розвитку свого стартапу.

ВАЖЛИВО! 16-е і 17-е листопада будуть присвячені знайомству з Silicon Valley і розширенню network.
У плані – відвідування знакових місць, таких як: 500 Startups; HP Venture Fund; Facebook; Google; Apple; Almaz Capital; Plug and Play; Stanford University.

 

Вартість участі в програмах усіх днів з 13-го по 17-е листопада, для однієї людини: $ 999, при оплаті до 1-го серпня; $ 1299, при оплаті до 1-го вересня; $ 1499, при оплаті до 1-го листопада.

* У вартість НЕ входить авіа переліт, проживання, харчування.

 

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв’яжіться з Юлією Сміливою, Event Director Startup.Network (julia.smila@startup.network).

 

Це буде захоплюючий, цікавий і корисний тур.

 

Приєднуйтесь!