Untitled-2-ua-300x145 InnoTech Ukraine

7-9 квітня в Києві відбудеться третя щорічна виставка-конференція InnoTech Ukraine. Місце проведення інноваційного заходу – ВДНГ, павільйон 3.

 

За словами організаторів, метою форуму InnoTech є демонстрація граничної доступності та унікальних можливостей інноваційних технологій, що відкриваються в повсякденному житті та у бізнесі.

 

Вже втретє ця подія традиційно стане невід’ємною частиною технологічного розвитку столиці. Цього року організатори готують ще насиченішу програму та безліч приємних сюрпризів для відвідувачів. Упродовж трьох днів на гостей форуму чекають:

Конференція, присвячена трендам, актуальному стану та прогнозам ринку технологічних інновацій, триватиме з 7 по 8 квітня. Заплановано кілька тематичних потоків:

  • Robotics. Останні досягнення робототехніки в Україні та світі. Прогнози на рік.
  • 3D printing. Популярні і перспективні галузі для застосування 3D-друку.
  • Health care. Прогноз розвитку інноваційних технологій у медицині на найближчий рік.
  • Smart technologies. Актуальні тренди smart-технологій і перспективи вітчизняного ринку цих пристроїв.
  • Education. Досягнення України в галузі освітніх технологій і світові тенденції.

 

Міжнародна Битва стартапів

Другого дня за програмою конференції відбудеться міжнародна Битва стартапів. У ній візьмуть участь проекти зі Східної Європи, які оцінюватимуть українські та європейські інвестори.

 

Виставка інноваційних технологій і алея стартапів діятимуть впродовж трьох днів події. Демозона стане місцем основних розважальних активностей InnoTech. Саме тут відвідувачі побачать прототипи та вже діючі інноваційні пристрої, розроблені українськими та зарубіжними інженерами. Роботи, дрони, 3D-принтери, розумні пристрої, різні мобільні додатки та програмне забезпечення – все це та багато іншого чекає на вас на виставці.

 

Крім того, 8-9 квітня на InnoTech Ukraine на дітей і дорослих чекатимуть майстер-класи, де кожен охочий, незалежно від віку та підготовки, отримає нагоду спробувати себе у створенні інновацій.

 

InnoTech Ukraine організовує міжнародна івент-компанія Smile-Expo – лідер в організації актуальних розважальних і ділових заходів у країнах СНД.

 

Стежте за новинами події на офіційному сайті та залишайтеся в курсі актуальних вітчизняних і світових інновацій.