940x454_game_gathering-1-300x145 Games Gathering Conferencе 2017

9 – 10 грудня у Києві пройде найбільша в Україні конференція ігрових розробників – Games Gathering Conferencе 2017, на якій ви можете дізнатися, як створювати високоякісний ігровий контент від професійних доповідачів ігрової індустрії з більш ніж двадцяти п’яти країн світу.

 

Цього року конференція збере 1 500 професіоналів ігрової індустрії, надасть можливість відвідати близько 70-и лекцій, побачити і випробувати ігри від більш ніж 50-и команд інді-розробників, а також взяти участь в 6-й батлах і 5-й майстер- класах!

 

 

Це чудова можливість удосконалити професійні навички, поділитися досвідом з колегами з різних країн, отримати відгуки від експертів та виграти цінні призи. На конференції ви зможете зануритися VR і AR-новинки, пограти в ретро гри і побачити безліч нових ігрових проектів.

 

Games Gathering – це відмінна можливість познайомитися з творцями таких світових хітів, як World of Tanks, Assassin’s Creed, Angry Birds, The Witcher, дізнатися з перших рук про новини індустрії, сфотографуватися з косплеєрів-героями всесвітньо відомих ігор і ще багато-багато всього.

Не забувайте, що як завжди, вас чекають веселі вечірки, де завжди з’являється чудова можливість завести нові знайомства!

 

Лекції будуть розділені на чотири основні потоки: Бізнес, Продакшн, Арт і Гейм-дизайн. Також будуть лекції з VR/AR і Саунд продакшенами.

 

 

Скористайтеся промокодом ggmediapartners і отримаєте 10% знижки!

Зареєструватися на конференцію можна перейшовши за посиланням.

 

До зустрічі в Києві!