46796954_1510864405723648_2910766892039798784_n-300x168 GameDev in Ukraine: Market Map Update & Networking

У 2019 році обсяг світового ринку ігрової індустрії сягне шалених $150 мільярдів (Global Games Market Report). Важливо розуміти, де в ньому українська частка і куди варто рухатися нашим геймдевам.

 

Півроку назад UNIT.City та Achievers Hub спільними зусиллями підготували та представили першу карту українських Game Development компаній та огляд самого ринку. А вже 7 грудня за підтримки Lenovo в UNIT.City буде представлена оновлена версія карти та інтерактивний каталог українських компаній. Ще більше цікавих цифр та інсайдів індустрії, нові компанії та аналітика!

 

Окрім того, від представників компанії Values Value дізнаємось про зарплати геймдев-фахівців в Україні та світі.

 

Спеціальний гість заходу — Dasha Rubashnaya, Head of Gaming Content & Partnerships, CIS & Italy YouTube — розкаже:

  • YouTube in Gaming: що компанія робить для розробників (чим компанія приваблює розробників).
  • Як працювати з медіа-платформами та відео-блогерами.
  • Про інфлюенсерів і чому вони важливі.

 

Проект реалізований силами Achievers Hub та UNIT.City.
Генеральний партнер: Lenovo Ukraine.

 

Більше про спікерів
Dasha Rubashnaya, Head of Gaming Content & Partnerships, CIS & Italy YouTube. Дар’я займається розвитком геймінг-контенту на YouTube в країнах СIS, а також кіберспортивного напряму в Європі. Дар’я працює з топовими розробниками, блогерами, організаціями, допомагає їм зростати на платформі.

 

Alina Mudraya, Head of Recruitment Values Value. У Аліни 7-річний досвід у HR і рекрутингу, два з яких — у геймдеві. Зараз Аліна очолює напрям рекрутингу в VALUES VALUE. Аліна знає все про ринок праці GameDev, чого хочуть роботодавці та кандидати та як зробити так, щоб кращі компанії та фахівці знаходили один одного.

 

Asya Manina, Chief Brand Officer Values Value. У PR і маркетингових комунікаціях працює більше 8 років. Просувала українські компанії на західні ринки, а іноземні бізнеси — в Україні, Європі та США. Серед проектів Анастасії: CloudLinux, WCF-Davos Kiev, Zeppelin Ukraine. Анастасія є куратором Великого зарплатного опитування геймдеву СНД.

 

Модератор: Elena Lobova, Founder Achievers Hub.

Завершимо зустріч нетворкінговою вечіркою!

 

Коли: 7 грудня (п’ятниця), 16:00.
Де: UNIT.Core Event Hall, B1 Building, UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька,3 (зупинка “Мотоциклетний завод”).

 

Квитки тут.