Beri-primer-300x145 Бери приклад: Найвідоміші особистості світу ІТ

Цих людей сміливо можна назвати геніями сфери високих технологій. Їм вдалося не тільки заробити мільйони, навіть мільярди в IT, а й прославитися на весь світ. Вони є авторами масштабних проектів і джерелом мудрих думок, які надихають на нові звершення і донині.

ITEA склала список відомих і впливових, які своїми успіхами в IТ вразили світ, залишилися в історії інформаційних технологій і стали гідні того, щоб брати з них приклад.

 

 

Ада Лавлейсперша жінка-програміст

Вона розвіяла міф, що тільки чоловіки гідні займатися програмуванням. Вона вражала своїм складом розуму і досягненнями, нею захоплюються і зараз. Їй належить створення двійкового коду і введення таких понять, як робочий центр і цикл. Ада серйозно займалася вивченням аналітичної машини Беббіджа і навіть створила для неї програму. Саме завдяки цій жінці можна стверджувати, що чоловіки прийшли в сферу IТ завдяки жінкам, а не навпаки.

 

 

«Слідувати своїй інтуїції краще, ніж стаду»Дональд Кнут

Якщо більшість приймають якусь ідею, то вона, швидше за все, невірна. А це означає, що потрібно щось змінювати в своїй роботі. Такій думці слідує професор Стенфордського університету, який в свої 77 продовжує невтомно працювати над «Мистецтвом програмування». Його називають «батьком» аналізу та алгоритмів. Творець настільних видавничих систем TEX і METAFONT, призначених для набору та верстки книг, присвячених технічній тематиці.

 

 

Білл Гейтс: «Якщо людина розумна і знає, як застосовувати свій розум, вона зможе досягти будь-якої мети».

Відомий засновник компанії Microsoft. За даними журналу Forbes 2016 року, входить в список найбагатших людей планети. Його статки становлять $79,3 млрд. Вже 4 роки поспіль він очолює список найбагатших людей світу. А за останній рік йому вдалося збільшити свій статок на $14,8 млрд. Неймовірні цифри!

Білл Гейтс вважає, що якщо стояти на місці і не розвиватися, то все досягнуте стає марним. З 13 років проводив дні і ночі за написанням комп’ютерних програм, а так як у нього не було власного комп’ютера, то займатися цим доводилося в школі. На думку Білл Гейтса, надзвичайно важливе значення для досягнення успіху має команда, адже це – інтелектуальний капітал. Тому часто багатий і знаменитий Гейтс особисто проводить співбесіди з новими працівниками.

 

 

На питання журналістів: «Який Ваш секрет успіху?», Марк Цукерберг відповідає: «Просто не здавайтесь, впевнено йдіть до своєї мети».

Марк Цукерберг – наймолодший мільярдер світу та творець всесвітньовідомої мережі Facebook. Кажуть, що цікавість до програмування Марк виявляв з дитинства. У 12 років він створив свій перший продукт «ZuckNet» для обміну миттєвими повідомленнями, який дозволяв спілкуватися між собою членам сім’ї. А вже вступивши в Гарвард на факультет психології, відвідував курси IT, де у нього з’явилася ідея створення сайту для спілкування студентів. Згодом задум перетворився на всесвітню інтернет-мережу.

 

 

«Кожному в нашій країні слід вчитися програмувати комп’ютер, адже це вчить нас думати». Стів Джобс

Відомий на весь світ творець Apple говорив: «Секрет успіху – вірити в свою місію». Для Стіва на першому місці завжди була мета змінити світ на краще, а не отримати гроші завдяки бізнесу. Тому Apple створювався для надання нових можливостей людині в користуванні персональними комп’ютерами. Як бачимо, це Стіву дійсно вдалося.

 

 

Сергій Брінспівзасновник пошукової системи Google, успішний підприємець, входить в список найбагатших людей Америки.

За версією журналу Fortune, Google вже 2 роки поспіль займає місце в рейтингу 100 кращих роботодавців США. За словами бізнесмена, його успіх полягає в тому, що його метою було не отримання величезних статків, а те, щоб про нього думали, як про новатора, який заслуговує на повагу і приносить зміни в цей світ: «Якщо вдасться досягти такого результату, то разом з ним прийде і слава, і успіх, і гроші».

 

 

Шеріл Сендберг успішна жінка, яка ще раз доводить, що побудувати кар’єру в сфері IТ може кожна.

5 років займає позицію операційного директора Facebook і володіє 8-річним досвідом роботи в Google на позиції віце-президента з глобальних операцій. Вона досконало знає, як працювати з такими інструментами інтернет-реклами, як Google, AdWords і Ad-Sense. Шеріл – одна з наймолодших жінок-мільярдерів, яка досягла всього власними зусиллями, будучи люблячою мамою і прекрасною дружиною.