image1-300x114 QA Fest 2019

Зустрічайте оновлений QA Fest 2019!

20-21 вересня відбудеться найбільша конференція з тестування та автоматизації. Найактивніші QA зі всього світу зберуться вже шостий рік поспіль у Києві.

 

Це буде ще більш масштабно, професійно та незабутньо! Організатори збільшили кількість треків до шести, а з тим і кількість неймовірних спікерів. До речі, серед них:

 

  • Doug Sillars – експерт з мобільних технологій і Google Developer Expert. Автор книги “High Performance Android Apps”, в якій розповідає про поширені performance проблеми і тули для їх вирішення.

 

  • Андрій Солнцев – майстер програмного забезпечення в Codeborne. Творець Selenide – фреймворка для автоматизованого тестування веб-додатків на основі Selenium WebDriver. Організатор devclub.eu.

 

  • Андрій Длігач – стратег, футуролог, траблшутер, CEO Advanter Group.

 

  • Анна Чернишова – прихильник інженерних практик, брала участь в розробці тестових фреймворків для великих e-commerce проектів. Розвиває BDD-бібліотеку Akita і працює з go.

 

Крім цього, на вас чекає два дні повного занурення у професійне оточення, понад 1000 учасників, безліч партнерів з крутими подарунками та грандіозне запальне Afterparty.

 

На QA Fest будуть усі!

Більше інформації на новому сайті! >>