PMCon_04_1280x628-1-300x147 PM Con #6

PMCon # 6 – найбільша професійна подія літа для менеджерів проектів і бізнес-аналітиків. Реєструйтеся прямо зараз за посиланням: https://pmcon6.ticketforevent.com/

 

Цього року тема PMCon # 6 —  “Catch Tomorrow of Management and Analysis”.

Знати сьогодні те, про що говоритимуть завтра —  це мрія кожного менеджера або аналітика. Ні, ми не про подорожі в часі —  мова про професіоналізм, вміння бачити передумови, зіставляти причини і слідства, бачити зв’язки там, де інші їх не помічають.

 

Ми вже 5 років створюємо якісний навчальний контент, запрошуючи топових спікерів на наші конференції: даємо спільноті тільки краще! На нашій сцені виступали Торстен Кьортінг, Project Management and Innovation Expert, Пітер Ейвейярд, Director / Owner of LeadBA Ltd., Лассе Бауер, Personal & Business Relationship Advisor, Фред Вільямс, Founder of Williams Technical і багато інших.

 

2019 рік не стане винятком! Серед перших імен —  Юрій Литвиненко, Agile Coach at Namecheap.com, Світлана Хутка, PhD, виконавчий науковий директор центру «Соціальні індикатори», Стівен Томас, Product Lead at Medicine Africa і інші —  докладніше про спікерів 2019 року можна дізнатися на сайті PMCon # 6!

 

На учасників чекають:

  • Чотири потоку доповідей та воркшопів за участю іноземних та українських експертів.
  • Погляд на майбутні тренди та виклики BA і PM галузей.
  • 500 висококласних фахівців для обміну досвідом та нетворкінгу.

 

Давайте 8 червня зберемося і дізнаємося, що чекає проектних менеджерів і бізнес-аналітиків далі!

 

Подробиці про конференцію, Агенда і спікерів можна прочитати тут: http://pmcon.dev-pro.net/

 

Приєднатися до спільноти і бути в курсі всіх новин можна у зустрічі на Facebook – https://www.facebook.com/events/799979257053946/