banner_3_2-01-01-300x204 Kharkiv Digital

29 листопада у Харкові відбудеться конференція Kharkiv Digital, на якій експерти з блокчейну і цифрової трансформації поділяться своїм безцінним досвідом у сфері передових технологій, що працюють уже сьогодні. Ключовою особливістю Kharkiv Digital є популяризація інноваційних технологій та підходів до цифрової трансформації. Наша мета – створити сильне Digital ком’юніті України, тому ми залучаємо найкращих технічних фахівців, включаючи професіоналів з Харкова.

Kharkiv Digital – це актуальний контент про діджіталізацію, децентралізовані технологіі та цифрові інновації. Ми зануримо вас в технічні аспекти передових технологій і розповімо, як і де ці рішення вже імплементували компанії, що розвиваються.

У чому наша цінність? Ми запрошуємо виступати спікерів, які знають, як зацікавити і надихнути, знають, як впроваджувати реальні технологічні інновації!

Подія відбудеться за підтримки центру блокчейн експертизи Distributed Lab, наймасштабнішої блокчейн конференції України BlockchainUA та інноваційного простору Unit.City Kharkiv.

Kharkiv Digital – це місце зустрічі для інноваторів, які бажають покращити цифровий світ навколо себе. Перш за все відвідати конференцію буде корисно тим, хто пов’язаний з тематикою блокчейну та діджіталізаціі, фінансами, IT-індустрією, підприємництвом, а також всім, хто цікавиться глобальними інноваційними трендами.

Детальна інформація – https://kharkivdigital.com/

Квитки вже у продажу! – https://conto.me/pay?id=17

Місце проведення заходу: UNIT.City Kharkiv, вул. Академіка Павлова, 271.

Старт Kharkiv Digital – 29 листопада, 2019, 10:00.

Організатор – Distributed Lab, UNIT.City Kharkiv