57774924_310225026313408_2167547050852352000_n-300x188 HOW TO SELL EVENT

Івент: HOW TO SELL

Коли: 1 червня, 10: 00-19.00 (реєстрація починається о 9:00, афтепаті – после 19:00)

Де: готель Братислава, вул. А. Малишка, 1, м.Київ, Україна

Квитки: https://2event.com/ru/events/1681668. Промокод на знижку 10%: discount10

Про що: інноваційні способи продажів з урахуванням сучасних технологій і вимог покупця до продукту. HOW TO SELL —  це історія не тільки про переговори і укладення угод. Організатори запросили визнаних експертів у галузі продажів, особистої ефективності, лідерства та управління персоналом, щоб гості заходу могли побудувати цілісну екосистему для ефективних продажів.

На івент очікується понад 250 учасників —  власників бізнесу, гендиректорів та топ-менеджерів великих українських компаній. Одним з переваг івенту стане нетворкінг —  в програмі виділено окремий час на спілкування учасників між собою і заведення корисних знайомств.

Для кого:

 • IT Sales Managers, бажаючих очолити відділ продажів;
 • CEO або CTO, бажаючих вивести свою команду на новий рівень;
 • працівників аутсорсингових компаній для підвищення рівня навичок;
 • новачків в сфері sales management`у;
 • цікавляться сферою продажів.

 

Спікери:

 1. Андрій Длігач —  засновник і головний виконавчий директор Advanter Group, доктор економічних наук, стратег, футуролог, провідний експерт з формування стратегії проривів, член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv, CEO Luniter troubleshooting.

 

 1. Ваче Давтян —  підприємець і бізнес-тренер. Засновник і лідер компаній «Промкабель-Электрика», «Пан Электро», «Школа развития лидеров LeaderWay».

 

 1. Саша Гаврилюк —  Managing Partner at Growth Factory, CEO at Profit Group. Консультує технологічні бізнеси зі стратегічних питань. Надає об’єктивну картину і нові шляхи вирішення старих проблем, розробляє і впроваджує нетипові управлінські рішення.

 

 1. Кирило Бяло – експерт з продажу в Spring. При ньому компанія виросла з 4 до 18 осіб за 9 місяців. У компанії Adsy займався стабілізацією обороту на максимальній позначці, впроваджував кастомну CRM-систему, виступаючи в ролі Product Owner на проекті, писав ТЗ і документацію), найняв і навчив 7 співробітників, які збільшили оборот на 15%.

 

 1. Павло Обод —  CEO в Sloboda studio. Організатор масштабних конференцій, власник IT бізнес-спільноти на 17000 членів і власної IT-компанії на 70+ співробітників.

 

 1. Микола Гугулі —  COO в IT Education Academy (ITEA). Більше 10 років у розробці та просуванні online-ресурсів і e-commerce-проектів. Має досвід роботи з великими компаніями і виведенням їхніх послуг на ринок.

 

 1. Дмитро Корчевський – засновник і генеральний директор Комп’ютерної академії «Шаг» (73 філії в 20 країнах). Засновник і власник 4-х ITstep University.

 

Список спікерів доповнюється в реальному часі, слідкуйте за оновленнями на сайті http://howtosell.com.ua/