HR_Java_Kh_1900_760-300x120 GlobalLogic Kharkiv Java Conference 2019

Джавісти Харкова та всі, хто бажає розвиватись у цій мові, запрошуємо на GlobalLogic Kharkiv Java Conference 2019! 9 червня експерти-практики GlobalLogic із Харкова, Києва та Кракова (Польща) поділяться своїми лайфхаками, секретами, напрацюваннями та натхненням із вами. Захід буде цікавий усім — від Junior-інженерів до досвідчених Senior-професіоналів.

 

Ми зазирнемо до темних куточків розробки розподілених систем, подискутуємо про те, як побудувати процес постійного підвищення експертизи Java-команди та розглянемо, що нового з’явилося в останніх версіях Java. Ви дізнаєтесь про терміни та моделі багатопотокового програмування, отримаєте приклади коду від Thread до CompletableFuture, а також огляд архітектури мікросервісів та вузьких місць в додатках Java. Особливу увагу буде приділено API Gateway, принципам побудови безпечної архітектури з використанням проксі та ssh-тунелів для доступу до віддалених пристроїв. Наші експерти також поділяться своїми практичними знаннями щодо підвищення продуктивності мікрослужб за допомогою нових можливостей Java 11, WebFlux і Web Client. Ми презентуємо нові можливості, оглянемо відмінності між Java й Kotlin, розповімо вам про міграцію.

 

Без тестування нікуди, тому під час конференції ми також поговоримо про новинки та оновлення наявного інструментарію написання тестів і управління тестовим середовищем. На останок ми доведемо, що Kotlin — це не тільки цікавий, але й корисний інструмент ефективного кодування.

 

Традиційно, вхід на зустріч вільний, але попередня реєстрація обов’язкова: http://bit.ly/JavaConference2019