javascript20-300x145 fwdays JS

Чи є JSX обов’язковим для роботи з React? Як написати абстрактні класи компонентів у Vue.js? Як розгорнути додаток на Angular? Знайомі питання? 

Впевнені, що хвилюючі питання виникають як у розробника-початківця, так і у прокачаного senior. 

А уяви, цілий день обговорень твоїх улюблених стеків, кейсів, технологій в одному місці! Саме це чекає тебе на JavaScript fwdays’20 conf, 14 березня 2020 року у Києві.

 

Серед перших спікерів:

— Martin Splitt (Google) —  працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst/Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.

— Stefan Judis (Twilio) — developer evangelist у Twilio, організатор Web Performance Meetup Berlin, куратор Perf Tooling Today.

— Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js.  Здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій. 

— Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.

— Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у CodeSandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка.

— Олексій Распопов (DataRobot) — розробник з 5-річним стажем, який в основному працює з JavaScript, HTML+CSS, іноді Python.

 

Крім цього, для шанувальників живого спілкування заплановані тематичні дискусії на гарячі теми та душевна afterparty. 

 

Кожен знайде для себе цікаву тему для обговорення в компанії однодумців. Тож не зволікай та купуй квиток на JavaScript fwdays’20 зі знижкою 10% за промокодом F3DB95A7A1 

 

Квитки: http://bit.ly/2q3oorg 

 

P.S. а для студентів денної форми навчання у Fwdays завжди діють знижки 50%!