722x377_ua-300x157 eSPORTconf Ukraine 2019

eSPORTconf Ukraine 2019: актуально про гроші в кіберспорті

13 червня в Києві відбудеться eSPORTconf Ukraine 2019 – перша українська подія, яка присвячена питанням кіберспорту як бізнесу. Організатор – міжнародна компанія Smile-Expo, за плечима якої івенти у 28 країнах світу.

Програма eSPORTconf Ukraine

У межах eSPORTconf Ukraine 2019 відбудеться конференція, де спікери розкажуть про гроші в кіберспорті: як вигідно рекламувати бренд, запускати проекти, проводити турніри. Паралельно з конференцією буде відкрита демозона, у якій нішеві компанії представлять свої продукти й послуги.

Про що дізнаються гості:

  • Як просувати бренд у кіберспорті. Приклади й особливості реклами, яка привертає увагу гравців і повертає інвестиції. Що вибрати: спецпроект, спонсорство, рекламну інтеграцію або свою студію.
  • Як продавати товари фанатам eSports. Аудиторія в кіберспорті складна і вимоглива. Вона не пробачить бренду фальш і некомпетентність. На прикладі типових помилок і культових кейсів на заході розберуть, як продавати товари фанатам кіберспорту.
  • Чим прибутковий кіберспорт для розробників. Гроші в кіберспорті можуть заробляти не тільки розробники ігор, за якими проводяться турніри. Існує ціла ніша розробок, які обслуговують сферу, на яких можна заробити в набагато ближчій перспективі. Цій темі буде присвячено окремі доповіді конференції.
  • У чому особливість eSports-беттінгу. На події обговорять тенденції ринку кіберспортивних ставок, зокрема торгівлю внутрішньо ігровими цінностями.
  • Організація кіберспортивних турнірів, змагань і ліг. Як спонсорувати кібертурніри й заробляти на них. Що краще: провести самому або через оператора. Успішні кейси й чому в них вчитися.

Про організатора

Smile-Expo – міжнародний організатор бізнес-конференцій, виставок і форумів про інноваційні технології. Події серії eSPORTconf компанія проводить із 2016 року, конференції відбувалися в Україні, Росії та Польщі.

Реєстрація на захід уже відкрита. Щоб дізнатися більше про програму та учасників, слідкуйте за оновленнями на сайті eSPORTconf Ukraine 2019.