spinner-it
IMG_0106_3-150x150 Володимир Безмалий

Володимир Безмалий

Кібербезпека

25+ років в Information Security

Досвідчений тренер з сильними лідерськими якостями і абстрактним мисленням. Працював фахівцем з інформаційної безпеки, керівником підрозділу ІБ, де займався розробкою і впровадженням документів в області інформаційної безпеки. В даний час тренер в області інформаційної безпеки. Веде курси в області ІБ в Молдові, Білорусії, Казахстані, Росії. 


Має сертифікати: Aladdin Certified Trainer, Kaspersky Lab Certified Trainer, Kaspersky Lab Certified Consultant, Microsoft Security Trusted Advisor (єдиний в СНД), Microsoft Most Valuable Professional (Consumer Security) c 2006 по даний час. Статус підтверджується щорічно.


Автор понад 800 друкованих заміток і статей. Публікується в Україні, Росії, Білорусії, Молдові, Казахстані, Чехії, Фінляндії, Ізраїлі, Чилі, Бразилії. Автор двох книг в області Security Awareness. Володіє сертифікатом від Департаменту охорони і безпеки ООН за проходження курсу Basic Security In The Field II, а також сертифікат Windows Insider MVP 2018, підтверджений 2 липня 2018 року. Простими словами пояснює складне, приділяє належну увагу практичному відпрацюванню отриманих навичок.