Виталий Ткалич

Віталій Ткалич

PPC Adwords і PPC SMM

4+ років в сфері контекстної реклами

 

Досвідчений фахівець в області контекстної реклами і програматики. Senior Programmatic Planner & PPC Head в Amnet Ukraine. Знає як привернути увагу до бренду і зацікавити цільову аудиторію ним. Вміє розробляти працюючі та ефективні рекламні кампанії, ґрунтуючись на побажаннях і "болях" клієнта.


Віталій ознайомить студентів з основними функціями PPC і навчить правильно використовувати цей найважливіший канал для збільшення продажів. Поділиться секретами про те, як можна утримати вже існуючих клієнтів і що краще запропонувати для нових. Студенти дізнаються поетапно про запуск кожної окремої рекламної кампанії, почують про "підводні" камені кожної з них, і навчаться максимально ефективно проводити аналітику діючої медіа кампанії.


Слухачі не тільки отримують теоретичні знання, але й закріплюють весь пройдений матеріал відразу ж на практиці, вирішуючи цікаві завдання в ході навчання і отримуючи від викладача реальні приклади застосування того чи іншого інструменту контекстної реклами в конкретному випадку.

spinner-it