spinner-it
python-min-150x150 Олег Тегельман

Олег Тегельман

Software Engineer

9+ років в IT Outsource і Software Engineering. 

Досвідчений Software Engineer з досвідом роботи в сфері FinTech, E-Commerce, Marketplaces, Location Based Services, BigData, ERP/CRM, Outsource Software Development. 9 років працював в українській IT outsource компанії, останні 3 роки — на позиції Chief Technology Officer (CTO). Працював над проектами замовників з Німеччини, Великої Британії,Франції, США, України, Росії, Азербайджану і багатьох інших країн. Має експертизу і досвід в ведені проектів від етапу продаж до запуску в експлуатацію.


Основний фокус: Software Architecture, Software Design&Construction, Software Quality, Cloud Computing, BigData, IoT, Micro-services, High-loaded Systems, Data Analysis. Основний технологічний стек: технологія — це інструмент, тому краще вибрати під потреби і цілі проекту. Обожнює Python і все, що з ним пов'язано.


Людина, яка любить свою професію і хоче поділитись своїм досвідом з іншими і в той же час, перейняти досвід інших. Націлений на strong collaboration між викладачем і студентом, проактивну сумісну роботу, в допомозі студенту в досягненні поставлених цілей.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у online-форматі.