Ольга Карасевич

Ольга Карасевич

IT-рекрутинг

9+ років в рекрутингу

   

Талановитий рекрутер із впевненими навичками міжособистісних відносин і довготривалим досвідом спілкування на багатьох іноземних мовах. Продовжує вдосконалюватися в веденні рекрутингових проектів в області IT. Розуміє тонкощі всіх бізнес-процесів і важливість командної роботи.


Працювала керівником відділу кадрів в компанії «Спринт-42, де займалася запуском і формалізацією HR-процесів, а також формуванням кадрової стратегії організації. Брала участь в розробці HR-брендів. Також була HR бізнес-партнером для NetCracker Technology, де відповідала за правильне просування і розвиток EVP, проведення мотиваційного аналізу і активну участь в інших HR-завданнях компанії.


Легко знаходить спільну мову зі студентами, стає для них досвідченим наставником. Завжди підкріплює сказане реальними прикладами з життя і не терпить нудного читання лекцій, а тому на заняттях з Ольгою панує максимально комфортна і в той же час робоча обстановка. Поділиться своїми знаннями і навичками з ведення рекрутингових процесів і розкриє всі секрети ефективної взаємодії з кандидатами.

spinner-it