elena_belyak

Олена Біляк

Курси "Маленький інтелектуал" (2-4 класи)

15+ років викладацького досвіду

Олена – талановитий та досвідчений вчитель. Висококваліфікований педагог з 15-ти річним стажем викладацької та педагогічної роботи в початковій школі. Натхненно і чуйно відноситься до педагогічної діяльності, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного учня.


Олена знає, як допомогти недосвідченому школяреві розвинути найважливіше вміння у навчанні - продуктивне мислення. Її завдання – допомогти маленьким геніям розкрити свій природній потенціал продуктивного мислення: здатності до аналізу, узагальнення та конкретизації, абстрагування та класифікації, розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Олена з легкістю навчає школярів шукати нестандартні рішення до розв’язання будь-яких задач, а також допомагає виховувати в них жагу до знань.


Професійно володіє психолого-педагогічними методиками та підходами навчання учнів початкової школи, а тому зацікавить заняттями навіть найдосвідченіших непосид. Максимально швидко знаходить спільну мову з дітьми і стає для них улюбленим наставником, досвідченим помічником і вірним другом.

 

spinner-it