spinner-it
yushhuk-mariya-150x150 Марія Ющук

Марія Ющук

UI/UX Design

6+ років у сфері дизайну

 

Талановитий і практикуючий дизайнер, який розповість про відмінності між продуктовим і графічним дизайнами. Має досвід роботи як в ігровій сфері, так і в галузі розробки софту. Співпрацювала з іноземними компаніями з США, Данії, Швеції, Норвегії, Ізраїлю, Росії та ін.


Наразі займає посаду Senior Designer в датській кампанії Plusservice ApS. Знає Photoshop, Illustrator, Flash, CSS, HTML 5, iOS, JIRA, Android, Sketch, Axure та ін. Розробила власну комплексну програму навчання за напрямками UI/UX Design, засновану на ефективних практичних аспектах дизайн-розробки.


Марія поділиться власним досвідом і знаннями про те, як важливо не забувати про бізнес задачі в розробці, і які можуть виникнути помилки через це. Ознайомить студентів з сучасними інструментами розробки і переконає в тому, що одного Photoshop для успішної роботи недостатньо. Також учні детальніше дізнаються про масштабування проектів, аналітиці, про необхідність різних підходів позиціонування в різних країнах та ще багато цікавого.