Processed with VSCO with f2 preset

Максим Ромов

Agile/Scrum

Про викладача

4+ роки в розробці програмного забезпечення 

   

Досвідчений розробник і уважний викладач, який поділиться цінним напрацьованим досвідом зі студентами. Співзасновник Smart Improve IT Academy. Власник Scrum Framework і Facilitations курсів. За весь час кар'єри брав участь у багатьох цікавих проектах, включаючи програмне забезпечення для авіакомпаній, систем бронювання, фінансових установ, електронної комерції, соціальних мереж і т.д.


Інженер-програміст з 4-річним професійним досвідом розробки програмного забезпечення. Міцна технічна база в широкому спектрі технологій допомагає Максиму створювати і розробляти повноцінні програми в складних областях. В якості основної мети в роботі скрам-майстра ставить створення максимально ефективного, адаптивного і прозорого процесу на кожному рівні і в відділі.


Налаштовує і забезпечує гнучкі трансформації в організаціях з розподіленими командами розробки. Навчить всім практичним секретам впровадження гнучкої методології розробки (Agile) студентів і розповість, як застосовувати всі отримані навички у сучасних реаліях бізнесу.