Дмитрий Кагарлицкий

Дмитро Кагарлицький

DevOps

5+ років в DevOps Engineering

     

Досвідчений DevOps тренер з сильними лідерськими якостями та абстрактним мисленням. Працював провідним спеціалістом з розробки програмного забезпечення в компанії Digicode, де займався впровадженням і підтримкою провідних ІТ-інфраструктур, а також команд SysOps & DevOps. В даний час займає посаду DevOps архітектора і за сумісництвом менеджера ресурсів при розробці програмного забезпечення в компанії EPAM.


Займається розробкою і постійним вдосконаленням процесів управління життєвим циклом додатків. Знає хмарні платформи Amazon і Microsoft Azure, володіє впевненими знаннями операційних систем Red Hat, Amazon Linux, Windows Server, а також вміє працювати з базами даних MS SQL (SSDB, SSIS, SSAS, SSRS) і MySQL. Вивчав повний цикл управління проектами (PMI & Agile), включаючи фінансовий (TCO, ROI) і SWOT-аналіз.


Має сертифікати: Microsoft Certified Trainer, AWS Certified Solutions Architect, AWS Certified SysOps Administrator, Microsoft Certified Specialist: віртуалізація серверів з Hyper-V і System Center, VMware Sales Professional 5, Kerio Control & Connect Certified Technical Professional, Microsoft Certified Technology Specialist: Windows Server 2012 Управління ITIL v3 Foundation Service, Cisco ICND1 і інші. Простими словами пояснює складне, приділяє належний час практичному відпрацюванню отриманих навичок.

 

spinner-it