mltsev

Антон Мальцев

Java Programming

10+ років в java-розробці

 

 

Сертифікований java-розробник з серйозним математичним бекграундом. Кандидат фізико-математичних наук. Брав участь як java-програміст в декількох великих проектах. Має досвід роботи у великих колективах розробників, які займаються вирішенням складних і наукоємних завдань. Спеціаліст з безпеки комп'ютерних мереж. Працював, зокрема, в управлінні інформаційних технологій Міністерства Економіки України.


Є розробником (від ідеї до програмного коду) інноваційного суперкомпактного юагатодоріжкового аудіо-формату AMA, який дозволяє зберігати і змінювати на льоту баланс всіх інструментів треку. Формат отримав визнання серед українських музикантів. У 2016 році група "Кам'яний Гість" (спільно з відомим саунд-продюсером Андрієм обода) випустила альбом «70/80» в цьому новому унікальному форматі.


Антон Мальцев має більш ніж 10-річний досвід викладання на кафедрі математичних методів системного аналізу Інституту Прикладного Системного Аналізу при НТУУ «КПІ» і вміє пояснювати простими словами найскладніші речі. Антон із задоволенням поділиться з вами своїм досвідом і допоможе пройти шлях від новачка до професійного java-розробника.

spinner-it