uasc19_itea-300x169 UA.SC 2019

Збиток від кіберзлочинності в Україні за 2018 рік становить понад 25 мільйонів гривень за даними Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА. Згідно з дослідженням університету Меріленда, хакерські атаки в середньому відбуваються кожні 39 секунд. Статистика несанкціонованих проникнень щодня зростає, а незахищені логіни або ненадійні паролі лише збільшують шанси зловмисників на успіх.

 

Кіберзлочинність не стоїть на місці, а методи атак стають все більш витонченими. Нещодавно фахівці Microsoft виявили, що зловмисники використовують принтери, як джерела несанкціонованого проникнення, а штаб оборони Великобританії порівняв стан їхньої країни з військовим через постійні кібератаки. Незважаючи на це, для кожного інциденту експерти в сфері кібербезпеки створюють свіжі рішення. Дізнайтеся про нові формати, напрямки та можливості захисту IT на UA.SC 2019.

 

14 листопада в Mercure Congress Centre пройде четверта щорічна конференція з IT безпеки – UA.SC 2019. Цей захід було створено в 2016 році для підвищення рівня інформаційної безпеки українського бізнесу і державних структур. Тут ключові вендори і експерти з кібербезпеки діляться досвідом, демонструють рішення і проводять воркшопи, які будуть корисними для кожного учасника і його компанії.

 

Конференція підійде для: ІТ-директорів та директорів з ІТ-безпеки, операційних керівників компаній, ризик-менеджерів, архітекторів, фахівців інформаційної безпеки і розробників ПЗ.

 

В цьому році потоки конференції будуть побудовані навколо найактуальніших завдань інформаційної безпеки 2019-2020 років: Побудова SOC, Anti-fraud рішення, Захист IoT.

 

У потоці “Побудова SOC” вас ознайомлять з основними компонентами і інструментами побудови SOC, такими елементами як SIEM і EDR, з аналізом мережевого трафіку для протидії атакам, захистом хмарної інфраструктури, автоматизацією процесу розслідування інцидентів. Також в потоці буде проходити панельна дискусія, учасниками якої стануть керівники IT-безпеки найбільших українських компаній.

 

Відвідавши потік “Anti-fraud рішення”, ви зможете дізнатися про карткове шахрайство і методи протидії, нове векторне шахрайство – Web & Mobile Banking, внутрішнє шахрайство, протидію «відмиванню грошей» AML і фінансування злочинців, проблеми протидії шахраям в сучасній фінансовій організації.

 

У потоці “Захист IoT” буде розглянута аналітика останніх атак на промислові мережі, а також проблеми їх захисту. Експерти будуть говорити про забезпечення безпеки SCADA, Smart City, методологію підходу вирішення проблеми захисту АСУТП і окремо розкажуть про відмінності захисту IT & OT інфраструктури.

 

 Перед вами виступатимуть експерти з: Check Point, IBM, Qualys, Fudo Pam, Fidelis, Soc Prime, Trend Micro, Exabeam і інших лідерів ринку IT.

 

Детальніше ви можете ознайомитися з заходом на офіційному сайті.

А також ви можете дізнатися про останні новини конференції в Facebook.