Опис курсу:

Курс підготовки до сертифікації PMI-ACP від ITEA та PMI Kiev Chapter—  це програма навчання, яка допоможе на прикладі практичних кейсів ознайомитися з основами agile, такими як гнучкий світогляд, лідерство через служіння, цінності agile, управління на основі створюваної цінності продукту і постійного вдосконалення. Також у вас з'явиться досвід глибокого занурення в три найбільш поширені практики agile: скрам, канбан і XP. Курс буде корисний як керівникам проектів, так і скрам-майстрам, лідерам agile-трансформацій, власникам продуктів і всім, хто хоче вдосконалити навички впровадження гнучких підходів або тільки планує навчитися застосовувати філософію agile. По закінченню курсу у студентів будуть виконані всі умови для здачі іспиту та отримання сертифікату PMI-ACP. Курси проектного менеджменту проводяться за підтримки PMI Kyiv Chapter. За проходження курсу вам будуть нараховані PDU, що необхідні для продовження сертифікації PMI.

Після вивчення курсу Ви зможете:

 • адаптувати процеси під потреби проекту, організації, продукту;
 • створювати комфортне середовище для команд гнучких проектів;
 • планувати гнучкі проекти;
 • формувати беклог і виставляти пріоритети;
 • залучати зацікавлених осіб і домовлятися;
 • керувати очікуваннями зацікавлених сторін;
 • працювати з ризиками і вирішувати проблеми в гнучких проектах;
 • формувати, розвивати і оцінювати команди;
 • виконувати моніторинг та контроль гнучкого проекту з комфортом для команди;
 • формувати середовище постійного навчання та розвитку.

Програма курсу:

Модуль 1: Вступна частина, огляд іспиту PMI-ACP

Модуль 2: Гнучкий світогляд і світ agile.

Менеджмент і лідерство, лідерство через служіння, agile маніфест: цінності та принципи agile, фреймворки і термінологія світу гнучких проектів, гнучкі підходи до розробки продуктів: бережливе виробництво, канбан, скрам, XP, огляд процесу гнучкого створення продукту.  

Модуль 3: Результати, засновані на цінності.

Все про гнучкі проекти: контракти, фінансові показники, принципи обліку, управління ризиками, інструментарій, KPI, регуляторні проекти; діаграми сукупного потоку, виставлення пріоритетів, заснованих на цінності клієнта, верифікація та валідація, інкрементні поставки, управління освоєним обсягом для гнучких проектів, мінімально життєздатний продукт (MVP), методи пріоритизації, практики розробки програмних продуктів, канбан- і скрам-дошки, поставка, заснована на цінності, робота в процесі і її ліміти.  

Модуль 4: Робота із зацікавленими особами.

Статут гнучкого проекту, agile моделювання, активне слухання, оцінка цінності, мозковий штурм, ігри для співпраці, управління комунікаціями (особиста, соціальні мережі, двостороння комунікація; робота з конфліктами, критерії виконання, емоційний інтелект, фасилітація, робочі зустрічі, інформаційні транслятори, обмін і поширення інформації, переговори, моделі колективного прийняття рішень, персони, управління зацікавленими особами, варіанти вимог в гнучких проектах.  

Модуль 5: Адаптивне планування.

Адаптивне лідерство, ролі в командах гнучких проектів, створення та розвиток команд, діаграми згоряння і накопичувального обсягу, організація простору, моделі розвитку, осмотична комунікація, мовчазні знання, мотивація команд, навчання, коучинг і менторинг, швидкість роботи команди (velocity).  

Модуль 6: Ефективність команди.

Аналіз і декомпозиція, засновані на цінності, беклог і робота з ним, призначені для користувача історії, відносна оцінка (T-shirt, сторі поінти), карти історій, спайки і їх види, декомпозиція історій, JIRA, планування методом набігаючої хвилі, процес планування релізів, дорожня карта продукту, планувальний покер, процес планування ітерацій, ідеальний час, швидкі поразки і навчання, оцінка завдань, оцінка початкової ітерації, визначення і тестування критеріїв приймання, щоденні зустрічі, техніки оцінки в гнучких підходах, оцінка за подібністю, agile дослідження.  

Модуль 7: Ідентифікація та вирішення проблем.

Ліміти контролю, вартість змін, час циклу, рівень дефектів, невиявлені дефекти, очікуване грошове значення, моделі успіхів і поразок, час обслуговування, підходи до вирішення проблем, коригування беклогу на ризики, діаграми згоряння ризиків, критичність ризику, технічний борг, продуктивність, аналіз трендів, аналіз варіацій.  

Модуль 8: Постійне вдосконалення.

Гібридні підходи в гнучких проектах, узгоджені ітерації, постійні поліпшення, методи зворотного зв'язку, аналіз за методом «риб'ячий скелет», «п'ять чому»; кайзен, цикл навчання, аналіз процесу, адаптація процесів, цикл зворотного зв'язку по продукту, пре-мортем проекту, ретроспективи, рев'ю результатів ітерації, інструменти самооцінки, системне мислення, маппінг потоку цінності,  

Модуль 9: Професійна відповідальність керівника проектів. Пробний тест

Відповідальність, шанобливе ставлення, чесність і справедливість керівника проекту в роботі і житті. Симуляція іспиту (100 питань).

Мінімальні вимоги:

 • Досвід роботи в гнучких проектах - 6-12 міс.
 • Досвід в управлінні проектами - 1 рік
 • Знання англійської мови (матеріали курсу, екзамен і тестові запитання проводяться англійскою)
 • Наявність власного ноутбуку для занять в аудиторіях
 

* Вказані знижки не сумуються з іншими діючими акціями та спеціальними пропозиціями. Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів!