spinner-it

Курс PHP PRO в Києві

Курс PHP Pro

Вивчи PHP, аби створювати глобальні та круті вебпроєкти

СТАРТ
Старт курсу запитуйте в адміністрації
ЧАС
108 год.
по 2-3 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00
ЦІНА
20900 14650 грн
Для юр. осіб ціна вказана без ПДВ
Доступна оплата частинами
Про курс

PHP є доволі популярним серед розробників, оскільки дозволяє створювати великі web-проєкти, наприклад, Wikipedia й Facebook, інтернет-магазини та складні ресурси, не кажучи вже про такі корисні можливості мови, як-от створення динамічних сторінок і баз даних.

 

Спочатку ви будете вивчати синтаксис мови PHP, принципи back end-розробки, занурюватися в поняття cookie, sessions і працювати з ними.

 

Опісля ви навчитеся передавати та зберігати важливу інформацію, шифрувати й хешувати, розпізнавати атаки й боротися з ними. Також ми будемо розбирати ін'єкції SQL і коду, фреймворки й MVC, будемо розбиратися в архітектурі та структурі проєкту.

 

Наприкінці курсу ви напишете невеликий курсовий проєкт, поповните своє портфоліо та будете готові до пошуку першої роботи.

Для кого даний курс
1
Ви новачок
і хочете працювати з Back end
2
Вам набридла ваша робота
й ви хочете отримати професію в ІТ
3
Ви вже працюєте в IT,
але бажаєте опанувати ще один напрямок
4
Ви студент профільного факультету
й хочете опанувати саме PHP
Чому ви навчитеся?
1. Використовувати мову PHP для найрізноманітніших завдань
2. Писати складні проєкти, використовуючи фреймворки
3. Запускати власний проєкт і працювати над ним
4. Претендувати на посаду Junior Developer в ІТ-компаніях
5. Знаходити проєкти на фрілансі та презентувати себе роботодавцеві
Чого не буде
 • Теорії без практики
 • Застарілих механік роботи
 • Переказу чужих лекцій і книг
 • Питань без відповіді
В рамках курсу ви будете працювати в групах над реальними проектами.
Це буде захоплююче та ефективно!
Записатись на курс
Що включає курс?
36 занять (108 годин) — від теоретичних матеріалів до справжніх проєктів
Сертифікат про успішне проходження курсу
Перевірка знань — практичні вправи й тести
Проєкт для поповнення портфоліо
Супровід викладача в ході створення проєкту
Зручний кабінет з матеріалами занять
Програма навчання
Даний курс є частиною програми PHP Development , Пример 1
1. Вебдодатки та роль мови PHP в роботі з ними
 • Як влаштований інтернет?
 • Клієнт-серверна архітектура
 • Налаштування ПО
2. Основи мови PHP
 • Змінні, константи
 • Вирази, оператори
 • Типи даних та приведення типів
 • Керівні конструкції
3. Робота з масивами
 • Цикли
 • Масиви
 • Робота з асоціативними масивами
4. Основи роботи із системою контролю версій
5. Функціональне програмування
 • Функції
 • Область видимості змінних
 • Суперглобальні змінні
 • Сувора типізація
6. Огляд вбудованих функцій
 • Огляд вбудованих функцій (функції для роботи з рядками та масивами)
 • Рекурсія
 • Стилі кодування
Викладачі
Зробіть перші кроки в навчанні під керівництвом практикуючих спеціалістів!
Олександр Топчий

Full Stack Web Developer

Викладає курси "PHP Pro". 4 роки досвіду. Працював з FOZZY GROUP, SkillUP, Перспектива XXI, CyberBionic. Викладає курси HTML&CSS, Javascript, PHP, SQL, C#.

Юрій Орлик

Senior PHP Developer

Викладає курси "PHP Pro".

Senior PHP Developer у компанії Rollun LC. 8+ досвіду. Останні декілька років працював керівником відділу веб-розробки в компанії «Tentorg». Має досвід роботи з Wordpress, Joomla та Magento. Пояснить та розповість все про PHP, Yii2, MySQL, HTTP, Docker, Git — і навіть більше. Працює над великим проєктом з мікросервісною архітектурою в сфері Marketplace.

Працевлаштування
Допомагаємо в працевлаштуванні після проходження комплексної програми навчання PHP Development , Пример 1
Ми надаємо нашим студентам доступ до міні-курсу з пошуку першої роботи в IT та можливість працевлаштуватися в компаніях-партнерах за їхнім запитом ITEA також активно співпрацює з платформою Jungo, яка допомагає Junior-фахівцям знайти роботу. Завдяки цьому Ви отримуєте:
Кар'єрну консультацію
Допомогу у створенні перспективного резюме
Перший досвід роботи на стажуванні/фрілансі/аутстафінгу, в тому числі і на зарубіжних ринках
Допоможемо скласти резюме і перевіримо результат
Підберемо вакансії в партнерських компаніях і рекомендуємо ваc
Надамо підтримку і консультації при проходженні співбесід
Встигни забронювати своє місце в групі
Ваш номер телефону
Підписанням та надсиланням цієї заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включно з регламентуючими обробку моїх персональних даних, і згоден з нею. Я надаю свою згоду на обробку персональних даних згідно з цією Політикою конфіденційності.
Ціна:
20900 грн
14650 грн
Що включає онлайн формат?
 • Навчання в форматі перегляду стріму або запису занять
 • Особистий кабінет з доступом до матеріалів курсу
 • Допомога ментора курсу
 • Актуальну програму навчання
Що кажуть наші випускники
Відгуки з ресурсу dou.ua
Иван Деркач
Был год назад на php базовый Материал изложили полностью — на странице записи на курсы был список тем. Все понравилось, и тех кто отставал — за уши тянули (тех, кто эти уши подставлял), и тех кто преуспевал загружали, было много практики и достаточно теории. Сам php базовый на самом деле вопрос не сложный, прошел самостоятельно на w3schools, и по этому было скучновато (но это дело личное, преподаватель был очень хорош), а вот sql и построение базового роутинга между страницами были очень поучительны. По итогу курса написали свой магазин с блекджеком и айфонами (хотя, конечно, было бы круто сделать то же самое , но не на самописном движке а на популярном фреймворке, но тут по идее advanced ответит на все вопросы) Остались презентации, задания на дом, всегда есть куда глянуть если что (не stackoverflow, но все же...) а главное — хорошее впечатление о курсах. Преподаватель : Александр Топчий — доброй души человек, который точно не даст заснуть на курсах. Было интересно с ним пообщаться и во время и после учебного времени. Для создания сайта требуется множество языков и технологий, и на базовом курсе намекнули в какую сторону смотреть... С трудоустройством не знаю, так как я уже был устроен на момент начала курсов.
Sergii Zazymko
Прошел полное направление по РНР. По началу было сложно, т.к. пришлось уделять обучению много времени, но это дало мне большой толчек в развитии. Программа достаточно насыщенная, проходили дополнительно Git, разбирали Linux, Symfony. После обучения успешно прошел стажировку, и сейчас уже работаю по специальности на позиции Junior PHP developer. На данный момент хожу на HTML, планирую пойти на JS. Доволен преподавателем по курсу HTML Пашей Колесниковым, всегда расскажет о каких-то фишках сверх программы. Отдельное спасибо преподавателю Дмитрию Денисову за насыщенные практические занятия и за поддержку во время обучения.
FAQ
Потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Частіше за все базові курси програмування не вимагають спеціальної підготовки. Для поглибленого навчання достатньо матеріалу попереднього курсу.
Чи існують вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років. У нас також є курси для дітей від 8 років.
Як проходить процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу та отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів протягом навчання та пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, за якою ми співпрацюємо з нашими партнерами. Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають якісь питання. Наш кар’єрний центр мотивує та підтримує кожного кандидати до тих пір, поки він не обере для себе найкращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи зможу я поновитися? Або гроші й час будуть утрачені?
Якщо ви змушені припинити навчання, вам потім не потрібно буде повертатися до самого початку. Ви можете продовжити з того ж місця, де зупинилися, а отже, ваш прогрес не буде втрачено. Деталі поновлення ви можете уточнити в адміністрації.
Чи допомагатиме мені викладач з розв’язанням практичних задач: даватиме поради, дивитиметься скріншоти, пояснюватиме те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв’язку, аби спрямувати студента й за потреби виправити його. Він проводить навчання, спираючись на свій досвід, та наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі за програмою, поки студенти не опанують матеріал на потрібному рівні.
Чи не буде в курсі забагато теорії? Я отримаю реальні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань наші студенти одразу застосовують їх на практиці. Викладач допомагає їм упоратися із задачами та відповідає на питання, що можуть виникати. Тому на вас чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі над власним проектом наприкінці курсу.
Який рівень англійської потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень англійської безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-спеціалістів англійська рівня Intermediate буде перевагою, однак для деяких вакансій достатньо рівня Elementary.