spinner-it

Базовий курс JavaScript

Створіть свою першу інтерактивну web-сторінку

СТАРТ
Старт курсу запитуйте в адміністрації
ЧАС
21 год.
по 2-3 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00
ЦІНА
4300 2600 грн
Для юр. осіб ціна вказана без ПДВ
Оплата частинами:
1500грн x2
Про курс

JavaScript використовується для того, аби зробити ресурс привабливішим і живішим. Керування мультимедіа, анімовані зображення, вигулькові вікна та інші інтерактивні елементи — це її заслуга. JavaScript постійно вдосконалюється та залишається єдиною мовою програмування для браузерів, що робить її перспективною та затребуваною.

 

Якщо ви плануєте розвиватися у веб-розробці  — без вивчення JavaScript не обійтися. Окрім того, це вдалий вибір для новачків, адже мова є достатньо простою, утім вона містить усі необхідні фундаментальні поняття.

Для кого даний курс
1
Ви вже стикалися з JavaScript,
і хочете освіжити знання, аби приступити до поглибленого курсу
2
Ви хочете змінити сферу діяльності,
перевчитися й отримати перспективну IT-професію
3
Ви знайомі з основами HTML та CSS,
і хочете продовжити розвиватися в галузі Front-end
4
Ви — самоук,
який хоче систематизувати знання та отримати практику на реальних проектах
Чому ви навчитеся?
Розбиратися в основних інструментах JavaScript
Розуміти структуру JavaScript та логіку робочого процесу під час розробки додатку
Працювати з консоллю розробника та перевіряти код на наявність помилок
Створювати інтерактивні елементи й додавати їх на сайт
Вивчати більш поглиблені аспекти JavaScript та frontend-розробки
Додавати візуальні ефекти на веб-сторінки
Чого не буде
 • Теорії без практики
 • Застарілих механік роботи
 • Переказу чужих лекцій і книг
 • Питань без відповіді
В рамках курсу ви будете працювати в групах над реальними проектами.
Це буде захоплююче та ефективно!
Записатись на курс
Що включає курс?
7 занять — вивчення основ, після яких ви зможете продовжити навчання на поглибленому рівні
Контроль знань — практичні роботи та тести
Постійні консультації та коментарі від викладача, навіть поза заняттями
Сертифікат про закінчення
Створення простих додатків за допомогою умовних і циклічних конструкцій
Досвід роботи в команді
Програма навчання
Даний курс є частиною програми Frontend development , JS development
Введення в Javascript
 • Загальна інформація про мову та її особливості
 • Довідники, специфікації і посилання на них
 • Консоль розробника
 • Зовнішні скрипти і порядок їх підключення
 • Змінні та правила їх іменування
 • Типи даних та приведення типів
Основні оператори
 • Оператори порівняння і логічні значення
 • Умовні оператори
 • Логічні оператори
 • Конструкція switch
Цикли і функції
 • Цикли ‘for’, ‘while’, ‘do … while’
 • Рекурсія і поняття стека
 • Поняття і синтаксис функції
 • Функціональні вирази
 • Області видимості
 • Псевдомасив ‘arguments’
 • Функції зворотного виклику (callback)
Масиви
 • Перебираючі методи
 • Внутрішнє представлення масивів
Об'єкти
 • Передача за посиланням
 • Перебір властивостей
 • Стандартні вбудовані об’єкти
Робота з Git
 • Робота з Git Bash
 • Workflow від створення сховища до його відправки на віддалений сервер
 • Робота з гілками
 • Робота з конфігураційними файлами
Викладачі
Зробіть перші кроки в навчанні під керівництвом практикуючих спеціалістів!
Севене Філіп
Front end-розробник у GDBAY

4+ роки досвіду. Front end-розробник та ментор курсів. В своїй роботі використовує наступні технології: HTML5 & CSS3, JavaScript, jQuery, Angular JS, ReactJS. Має сертифікації від Microsoft.

9+ років досвіду. Працює з такими технологіями, як HTML, CSS, JavaScript, HTML/CSS Specifications та багатьма іншими. Навчить, як правильно верстати сайти та поділиться лайфхаками із власного досвіду у сфері веб-дизайну та Front end.

Рубець Сергій
Full Stack JS Developer у Playtika

5+ років досвіду. Має декілька сертифікацій: Staying Sharp With AngularJS, React JS, EPAM JS BootCamp. Працював як в аутсорс (EPAM, Speroteck), так і в продуктових компаніях (Playtika, Coingaming, Feedoption). Автор курсу по HTML, CSS, а також по JS.

15+ років досвіду в IT. Працював верстальником, дизайнером, програмістом, проєкт-менеджером, HR та директором. Читає курс за власною програмою, яку складав протягом 10 років. Надає індивідуальні консультації та допомогу у розвитку проєктів. Розуміється на HTML/CSS (HTML5/CSS3). Працював із фреймворками Bootstrap, 960grid, 1140px grid, Skeleton.

Працевлаштування
Допомагаємо в працевлаштуванні після проходження комплексної програми навчання Frontend development , JS development
Допоможемо скласти резюме і перевіримо результат
Підберемо вакансії в партнерських компаніях і рекомендуємо ваc
Надамо підтримку і консультації при проходженні співбесід
Встигни забронювати своє місце в групі
Оберіть зручний формат
Офлайн
Онлайн
Ваш номер телефону
Підписанням та надсиланням цієї заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включно з регламентуючими обробку моїх персональних даних, і згоден з нею. Я надаю свою згоду на обробку персональних даних згідно з цією Політикою конфіденційності.
Ціна:
2600 грн
Що включає онлайн формат?
 • Навчання в форматі перегляду стріму або запису занять
 • Особистий кабінет з доступом до матеріалів курсу
 • Допомога ментора курсу
 • Актуальну програму навчання
Що кажуть наші випускники
Відгуки з ресурсу dou.ua
Mariana Svirzhevska
Проходила курси JavaScript Base (05.2019 ), JavaScript Advanced (06.2019) і React JS (10.2019). Вибирала курс по програмі, яку в ньому будуть проходити (шукала, щоб окремо js базовий без хтмл, працюю верстальщиком і тратити час на це не хотілось). JS Advanced i React викладав Андрій Доценко. Кожне заняття це близько 2х годин лекція (або lifecode з поясненням та посиланнями на відповідну документацію) і година практичне заняття (однак бувало й навпаки — година лекція, дві — практика). Загалом об’єм інформації величезний і не завжди просто (суб’єктивно мені react-redux, react hooks). Домашні завдання об’ємні та потребують поворошити мізками і все ж розібратись з матеріалом. Але це реально дуже допомагає вникнути в суть(!) Звідси, для тих, хто шукає ’чарівну пілюлю’, де він просидить на курсах півтора місяці і стане відразу розробником — так не працює. Потрібно буде працювати і на занятті і в дома, вчитись самому докопатись до потрібного методу в документації, а не задавати 100 питань ментору (знову ж таки суб’єктивно, на роботі так само потрібно буде ритись в гуглі і вирішувати ту чи іншу задачку). Для себе — отримала масу нових знань і навиків на цих курсах, а головне дійсно розібралась, як це працює ’під капотом’. Окремо величезне спасибі Андрієві Доценко, всі приклади і задачки він готував реальні, які найчастіше бувають на проектах, часто залишався після заняття, щоб відповісти на запитання по домашкам.Всіх благ і пул реквестів без конфліктів.
Дина Катеренюк
Всім привіт! Хочу поділитись своїм досвідом навчання в ITEA та розкажу трішки про працевлаштування (можливо комусь буде корисно, особливо, тим хто починає свій шлях в Frontend Development). В ITEA я вивчала JavaScript, пройшла курс JS basic та JS advanced (витратила 3 місяці). В цілому, в ITEA дуже хороша програма курсу, але щоб її освоїти потрібно багато навчатись (в середньому витрачала 2-3 години на день). Домашні завдання перевіряє ментор і дає свій фідбек, якщо виникають складності у виконанні дз — ментор теж може допомогти в онлайн режимі. Після успішного завершення курсів по JS в ITEA, я приступила до вивчення Angular (витратила 2 місяці), після чого написала проект і залила на gitlab. До речі, для студентів, які закінчили курси з відзнакою, ITEA допомагає в працевлаштуванні — відправляє ваше резюме в компанії, з якими співпрацюють! ITEA дає дуже хороший старт! І власне, після 5 місячного навчання я розпочала шукати роботу. Як і всі, в резюме я указала стек технологій, які вивчила та лінк на gitlab профіль. На пошуки роботи я витратила 1 місяць, за який провалила 3 інтерв’ю (дякуючи яким покращила свої знання) та було 2 успішних інтерв’ю, після яких отримала офер. ....
Olha Klymas
Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригаласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна. Встречала двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.
FAQ
Чи не буде в курсі забагато теорії? Я отримаю реальні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань наші студенти одразу застосовують їх на практиці. Викладач допомагає їм упоратися із задачами та відповідає на питання, що можуть виникати. Тому на вас чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі над власним проектом наприкінці курсу.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи зможу я поновитися? Або гроші й час будуть утрачені?
Якщо ви змушені припинити навчання, вам потім не потрібно буде повертатися до самого початку. Ви можете продовжити з того ж місця, де зупинилися, а отже, ваш прогрес не буде втрачено. Деталі поновлення ви можете уточнити в адміністрації.
Як проходить процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу та отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів протягом навчання та пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, за якою ми співпрацюємо з нашими партнерами. Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають якісь питання. Наш кар’єрний центр мотивує та підтримує кожного кандидати до тих пір, поки він не обере для себе найкращу пропозицію.
Чи допомагатиме мені викладач з розв’язанням практичних задач: даватиме поради, дивитиметься скріншоти, пояснюватиме те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв’язку, аби спрямувати студента й за потреби виправити його. Він проводить навчання, спираючись на свій досвід, та наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі за програмою, поки студенти не опанують матеріал на потрібному рівні.
Чи існують вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років. У нас також є курси для дітей від 8 років.
Потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Частіше за все базові курси програмування не вимагають спеціальної підготовки. Для поглибленого навчання достатньо матеріалу попереднього курсу.
Який рівень англійської потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень англійської безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-спеціалістів англійська рівня Intermediate буде перевагою, однак для деяких вакансій достатньо рівня Elementary.