1200h630_ukr-300x158 Онлайн конференція PPC Day (13.11.20)

Дізнайтеся, як налагодити стабільний потік клієнтів з платної реклами на конференції PPC Day від WebPromoExperts

 

Щось змінилося … Клієнти вже не шукають продукти або послуги. Клієнти обирають з тих, хто сам їх знайшов. Можливо, ще до того, як потреба з’явилася. І це вже не фантастика, а буденність digital-маркетингу. Як впровадити в свій бізнес? Як не злити бюджет? Як отримати лидов і клієнтів з онлайну? Що нового, і що все ще добре працює старе в PPC-маркетингу?

 

Гоу з нами дізнаватися відповіді на всі хвилюючі питання 13 листопада 2020 року на онлайн-конференції PPC Day!

 

У цей день вас чекає максимальне занурення в алгоритми реклами в Google, LinkedIn і Facebook. Ніякої води і зайвих термінів! Все просто і строго по справі! На цей раз в лайн-апі конференції Google, Parimatch, Uklon, MyCredit, Shafa.ua, Webpromo, Netpeak, Median ads і інші. ТОП-ові експерти розкажуть про запуски і налаштуваннях кампаній. Вони зроблять упор на реальний досвід, на результати і на інфографіку. На конференції буде все – удачі, помилки, труднощі та успіхи, які приходять після їх подолання.

 

Ви дізнаєтеся про інструменти та лайфхаки одних з кращих компаній на українському ринку:

 

📌 про новий формат Discovery Ads в доповіді від Google

 

📌 про просування гемблинга через Google UAC і Apple Search Ads від Parimatch

 

📌 про підвищення віддачі від автоматизованих кампаній для мобільних додатків від Uklon

 

📌 про масштабування проекту в світі автоматизації і багатоканальні. Кейс Bekker

 

📌 про масштабування ремаркетингу в Facebook для програми та сайту. Кейс Shafa.ua

 

📌 про користь LinkedIn для бізнесу в Україні.

 

Після конференції ви зрозумієте, чи варто вкладати гроші в рекламу, і як це зробити, щоб вкладення окупилися. Познайомитесь з новими технологіями, навчитесь правильно використовувати їх для свого бізнесу. Отримайте порцію натхнення від кращих представників індустрії.

 

Участь безкоштовна! Реєструйтеся і забронюйте своє місце на конференції вже сьогодні. Дивіться з будь-якої точки світу онлайн, задавайте питання під час прямого ефіру, отримуйте на них відповіді.

 

Для всіх, хто не готовий бути прив’язаним до монітора цілий день, відкрита можливість покупки записи всіх доповідей та презентацій.

 

▶️  Зареєструватися