spinner-it
yuliya-kot-—-edit-150x150 Юлія Жуковська

Юлія Жуковська

UI / UX Designer

Досвід викладання — 8 років, на позиції методиста працювала 4 роки. Протягом двох років розробляє дизайни для іноземних замовників.


Практичні навички: Брифінг клієнта; Аналіз цільової аудиторії та розробка нестандартних сценаріїв; Розробка інтерактивних прототипів та макетів, проєктування взаємодій та логіки сайту; Розробка концепції інтерфейсу, реалізація дизайну; Аргументація рішень з погляду дизайну, зручності та реалізації поставленого завдання; Розробка screen flow, mind map, users flow; Оптимізація та ведення наявних проєктів; Наповнення сайту якісним контентом; Розробка SMM дизайну; Дизайн веб-сайтів та мобільних додатків з використанням основ композиції та юзабіліті; Побудова моделей поведінки відвідувачів інтернет-магазинів, розробка адаптивного дизайну під будь-які ипи пристроїв (E-Commerce); Робота з растровою та векторною графікою (створення, адаптація, експорт svg графіки); Базове використання HTML та CSS.


Інструменти, які використовує в роботі: Figma/Sketch; Photoshop; Adobe Illustrator; After Effects; Miro; Procreate (IPad); Jira.


Методики: Agile Methodology; Scrum; Kanban.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у online-форматі.