spinner-it
Taras-Panchenko-150x150-150x150 Тарас Панченко

Тарас Панченко

PHP Developer

10+ років в розробці програмного забезпечення та викладанні. Спеціаліст в області розробки програмних систем «під ключ», в тому числі по веб-технологіям, бізнес-аналітичним системам, системному програмуванню, операційним системам і т.д.

Викладав на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Підготував сотні фахівців різних напрямків для вітчизняної та зарубіжної IT-індустрії. Кандидат наук з інформатики. Займається підготовкою фахівців для провідних компаній IT-сектора. Відмінне знання технологій OLAP MDX, SQL, PHP, Microsoft.Net C #, JavaScript AJAX JQuery XML. Приймав участь в розробці і координації побудови IT-рішень в ряді компаній, в тому числі в ВАТ «Ощадний банк України», АППБ «Аваль».

Для інструктора бути профі - півсправи. Важливо вміти в доступній і цікавій формі передати свої знання студентам. Тарас простими словами пояснює складне, підкріплюючи теорію практику, розповіді - прикладами. На заняттях студенти максимально залучені в навчальний процес і після випуску демонструють високі результати роботи.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у online-форматі.