800h600-ukr-300x225 Ukrainian Gaming Week

З 2020 року в Україні планують легалізувати азартні розваги. Відповідний законопроєкт був доопрацьований і переданий на розгляд до Верховної Ради. За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, доходи від грального бізнесу можуть скласти 5–9 млрд гривень.

Міжнародна компанія Smile-Expo підтримує державну ініціативу щодо легалізації азартних ігор і надає майданчик для обговорення цієї теми в колі експертів з усього світу. 11–12 березня 2020 року в Києві відбудеться найбільший захід, присвячений гральному бізнесу, – Ukrainian Gaming Week.

Подія покликана допомогти появі в Україні світових гемблінг-компаній, а також залученню інвестицій на місцевий ринок.

Про програму Ukrainian Gaming Week

Програма події включатиме дводенну виставку, конференцію, церемонію нагородження найкращих компаній зі сфери гемблінгу й afterparty. Також на заході буде облаштована бізнес-локація для нетворкінгу.

Що представлять на виставці?

На виставці свої продукти та послуги представлять українські та іноземні компанії, що пропонують передові рішення для гемблінг-індустрії. Серед учасників: девелопери софту, виробники обладнання, гральні оператори, букмекери, розробники сервісів, юридичні компанії та багато інших.

Про що розкажуть спікери?

В перший день відбудеться конференція, на якій виступлять провідні експерти гральної індустрії, а також представники держструктур.

Теми виступів:

  • Структура грального законодавства України.
  • Порядок організації та роботи казино після прийняття закону.
  • Особливості ведення букмекерської діяльності.
  • Організація та проведення азартних розваг у залах ігрових автоматів.
  • Які регіони України мають високий потенціал для розвитку грального туризму.
  • Як зробити український iGaming-ринок привабливим для іноземних гемблерів.
  • Як створити висококласний сервіс для гравців.
  • Як розробляти креативну рекламу для гральних продуктів, не порушуючи законів.

Для VIP-відвідувачів облаштують бізнес-локацію, призначену для ділового спілкування зі спонсорами, спікерами, експонентами та іншими учасниками. Продовжити обговорення актуальних питань гості зможуть на вечірці.

Кому варто відвідати захід?

Ukrainian Gaming Week буде корисна для гральних операторів, букмекерів, а також виробників і дистриб’юторів, які працюють у гемблінг-індустрії. Подія зацікавить юристів, маркетологів, експертів із реклами та інших фахівців, чия діяльність пов’язана з гральною сферою.

Гості івенту отримають можливість поспілкуватися з провідними експертами галузі й отримати консультації з питань відкриття, розвитку і ведення грального бізнесу.

Організатор і місце проведення

Виставку проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на організації івентів, присвячених інноваціям.

Захід відбудеться 11–12 березня в Києві, у Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварський проспект, 15.

Ukrainian Gaming Week збере в одному місці провідних експертів галузі та стане стартовим майданчиком для запуску грального бізнесу в Україні.

Подробиці про програму та реєстрація – на офіційному сайті: ugw.com.ua