picture1-300x157 AGROIT Forum

28 жовтня у Києві відбудеться четвертий щорічний AGROIT Forum

 

Сучасний світ та бізнес не стоять на місці. Агробізнес – не виняток. Аграрії постійно в пошуку оптимальних IT- та цифрових рішень, впровадження яких дозволяє більш ефективно використовувати ресурси підприємств, інтегрувати і оцифрувати дані та показники діяльності.

 

Сьогодні аграрії прагнуть автоматизувати процеси (наприклад, розумне поле, розумна ферма, розумна теплиця), вивчають технології розумного зрошення і моніторингу полів, технології боротьби з бур’янами, моніторять системи точного внесення добрив і ЗЗР тощо. Деякі агропідприємства не просто впроваджують цифрові рішення, а й інвестують у відкриття власних R&D центрів. Що дає можливість на базі своїх підприємств здійснювати розробку, тестувати технології та аналізувати економічний ефект після їх впровадження.

 

28 жовтня відбудеться один з найбільших форумів в Україні, що присвячений темі IT-рішень і цифровізації агросектору – AGROIT Forum. На одному майданчику зберуться аграрії і провайдери технологій, щоб познайомитися з останніми розробками і IT-продуктами для агро.

 

Основні питання, які будуть винесені на обговорення:

– Управління агробізнесом онлайн;

– Управління і аналіз земельного банку;

– Системи точного землеробства;

– Автоматизація процесів логістики;

– Контроль транспорту і вантажу;

– Контроль палива;

– Технології розумного поливу;

– Супутниковий моніторинг посівів і полів;

– Дрони і БПЛА;

– Відеомоніторинг;

– Облік насіння, ЗЗР та добрив;

– Оперативна ідентифікація захворювань рослин;

– Мобільні технології;

– Метеорологічні прогнози.

 

В рамках форуму буде представлена ​​експо-зона IT-рішень. Це більше 30 стендів, на яких провайдери і розробники зможуть більше розповісти про IT-продукти і показати безліч кейсів.

 

Цього року форум об’єднає понад 300 відвідувачів – лідерів і експертів галузі. Серед постійних компаній-учасників – Cygnet Agrocompany, UkrLandFarming, Агропросперіс, Continental Farmers Group, Вінницька агропромислова група, Сварог Вест Груп, Кусто Агро, МХП, ТАС Агро, Аграрні Системні Технології, Росток-Холдинг, Агроком, Колос, Landfort, Агрофірма Долинське, група компаній Агроф’южн та інші.

 

Деталі форуму

 

Сторінка форуму: https://oleynik.company/ua/conference/agroitforum-2019/

Сторінка форуму у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1922748371112465/

Дата: 28 жовтня 2019

Місце зустрічі: Ramada Encore Kyiv, Столичне шосе, 103, м. Київ

Організатор: Oleynik Company

Контакти організатора: +380979006327, +380978688957 (Viber, WhatsApp, Telegram), info@oleynik.company