spinner-it

Курс C# PRO в Києві

Курс C# /.NET Pro

Ви вивчите синтаксис мови C#, зрозумієте, як працювати зі збірками, просторами імен і рефлексією, дізнаєтеся про серіалізації та колекції, обмеження в узагальненні та багато іншого

СТАРТ
Старт курсу запитуйте в адміністрації
ЧАС
81 година / 3 місяці
по 2-3 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00
ЦІНА
15900 12700 грн
Для юр. осіб ціна вказана без ПДВ
Доступна оплата частинами
Про курс

За допомогою C # створюються відмінні додатки для Windows, мобільні застосунки, вебдодатки, ігри. Це й не дивно, адже C # — одна з найпоширеніших мов розробки. При цьому авторство мови належить Microsoft, тому в попиті на неї сумніватися не доводиться — мова користується відмінною підтримкою.

 

Спочатку ви вивчите синтаксис мови, зрозумієте, як працювати зі збірками, просторами імен і рефлексією, дізнаєтеся про серіалізацію та колекції, обмеження в узагальненні. Далі ви навчитеся створювати додатки на C #, використовуючи всі можливості мови, обробку винятків, делегатів, роботу з потоками й багато іншого.

Для кого даний курс
1
Ви вивчили Основи програмування
й тепер хочете зануритися в напрямок C#
2
Ви працюєте в іншій сфері,
але бажаєте отримати перспективну ІТ-професію
3
Ви займаєтеся розробкою,
та хочете розширити поле своїх знань
4
Ви — QA-спеціаліст,
якому потрібна мова для автоматизації тестування
Чому ви навчитеся?
1. Розуміти синтаксис мови С#, розбиратися в чужому коді та змінювати його
2. Писати додатки на C#, застосовуючи кращі сторони мови
3. Працювати з обробкою винятків, делегатами, потоками
4. Проєктувати та створювати інтерфейси
5. Створювати продукти з урахуванням технологій ООП
Чого не буде
 • Теорії без практики

 • Застарілих механік роботи

 • Переказу чужих лекцій і книг

 • Питань без відповідей

В рамках курсу ви будете працювати в групах над реальними проектами.
Це буде захоплююче та ефективно!
Записатись на курс
Що включає курс?
27 занять (81 година) — від теоретичних матеріалів до написання додатку на C# /.NET
2 заняття з англійської мови
Урок з пошуку першої роботи
Перевірка знань — практичні роботи та тести
Підтримка та фідбек від викладача, навіть у позаурочний час
Сертифікат про успішне проходження курсу
Навички взаємодії в команді
Програма навчання
Даний курс є частиною програми: Пример 1
1. Знайомство з платформою .NET і мовою програмування C#
 • Огляд платформи .NET Framework
 • Знайомство з мовою C #
 • Огляд можливостей мови
 • Знайомство c IDE Visual Studio
 • Структура програми
 • Компіляція програми
 • Написання першої програми
 • Типи проєктів
2. Типи даних
 • Пристрій пам’яті в комп’ютері
 • Системи числення
 • Як зберігаються дані в пам’яті
 • Поняття змінної
 • Типи змінних
 • Створення і ініціалізація змінних
 • Область видимості
 • Константи
 • Операції над базовими типами
3. Умовні конструкції
 • Поняття умовних конструкцій
 • Умовна конструкція if
 • Оператор багатозначного вибору switch … case
4. Основи роботи з системою контролю версій
5. Циклічні конструкції
 • Знайомство з циклами
 • Цикл з передумовою while
 • Цикл з умовою поста do … while
 • Цикл з лічильником for
6. Методи
 • Поняття методу
 • Створення методу
 • Виклик методу
 • Види методів з параметрами і без
 • Модифікатори out і ref
 • Рекурсія
 • Метод Main
Викладачі

Зробіть перші кроки в навчанні під керівництвом практикуючих спеціалістів!

Зараз працює C# Developer в компанії SimCorp. Інженер-програміст з 4-річним комерційним досвідом розробки клієнт-серверних додатків платформі .NET, використовую на проектах мови C# і C++. Є досвід управління командою розробників. Досвід створення проектної документації, огляду коду (код-рев'ю), проектування та впровадження бібліотек для підтримки автоматизації інтерфейсу .NET-додатків.

Досвід роботи: C# Developer у компанії SimCorp (більше 6 місяців), C++ / C# software development engineer у компанії Luxosoft (більш 3.5 років), junior C ++ / Lua game developer у компанії Ers Game Studios Llp (більше 6 місяців). Освіта: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (2010 - 2016 рр.)

3 роки досвіду в розробці та дослідницькій галузі. Працював з .NET в контексті десктопних додатків. Розбирається в технологіях C#, ASP.NET MVC, ADO.NET, WCF, Entity Framework, Json. Працює з базами даних MS SQL.

.NET Developer у компанії Limestone Digital. 5 років досвіду. Займався розробкою embedded-систем з використанням С++. Розробляє веб-додатки на базі .NET Core 2.2. Поділиться історіями із власного досвіду розробника та допоможе розібратися з питаннями у сфері .NET, Core Web Development, C#. 

Працевлаштування
Допомагаємо в працевлаштуванні після проходження комплексної програми навчання Пример 1
Ми надаємо нашим студентам доступ до міні-курсу з пошуку першої роботи в IT та можливість працевлаштуватися в компаніях-партнерах за їхнім запитом ITEA також активно співпрацює з платформою Jungo, яка допомагає Junior-фахівцям знайти роботу. Завдяки цьому Ви отримуєте:
Кар'єрну консультацію
Допомогу у створенні перспективного резюме
Перший досвід роботи на стажуванні/фрілансі/аутстафінгу, в тому числі і на зарубіжних ринках
Допоможемо скласти резюме і перевіримо результат
Підберемо вакансії в партнерських компаніях і рекомендуємо ваc
Надамо підтримку і консультації при проходженні співбесід
Встигни забронювати своє місце в групі
Ваш номер телефону
Підписанням та надсиланням цієї заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включно з регламентуючими обробку моїх персональних даних, і згоден з нею. Я надаю свою згоду на обробку персональних даних згідно з цією Політикою конфіденційності.
Ціна:
15900 грн
12700 грн
Що включає онлайн формат?
 • Навчання в режимі перегляду записів занять з регулярними вебінарами
  для кращого розуміння матеріалу
 • Особистий кабінет з доступом до матеріалів курсу

 • Допомога викладача чи ментора курсу

 • Актуальну програму навчання

Що кажуть наші випускники
Відгуки з ресурсу dou.ua
Богдан Шомко
Закінчив курс «C# Base. Організацією повністю задоволений, комфортна аудиторія, все обладнання для навчання. Адмінітсратори ITEA завжди питалися про те, як проходять курси, чи все добре. Викладач подавав інформацію дуже добре, зрозуміло та відкрито з багатьма прикладами, завжди допомагав та відповідав, коли були якісь проблеми. В цілому курси дуже сподобалися. Також піду на поглиблений курс » C# Advanced".
Євген Кухар
Маю статус УБД. Був на курсі C# base в ITEA за програмою лояльності. Потрапив на базовий курс, здав онлайн тест з основ програмування на 70% і цього достатньо щоб йти відразу на курс C# base минаючи курс основ програмування. Спочатку я не був достатньо обізнаний, і думав, що закінчу C# base, потім advanced і зможу шукати роботу. У процесі навчання і спілкування з людьми, я зрозумів, що навіть після того, як закінчив advanced знайти роботу буде проблемно. Але курс з C# base + курс C# advanced + пів року самостійної роботи можуть дати хороший шанс претендувати на посаду джуна (це мій висновок). В ITEA мені говорили, що закінчивши C# advanced з хорошим результатом, їх співробітник допомагає шукати роботу. (Достовірність і правильність цих слів не можу обговорювати тому що після с# base змінив напрямок навчання. Через пів року планую потрапити назад на с# advanced, так що потім відпишуся щодо допомоги у працевлаштуванні). Дуже сподобалася організація курсів (кофебрейки з печивами, блокнотики/ручки, надають ПК тим у кого немає ноутбука). Є зворотний зв'язок із викладачем та учнями в чаті. Викладач відповідає на всі питання навіть у нічний час (на 4 заняття прийшов якийсь хлопець на пробне заняття, так він сказав, що був на інших курсах в іншій академії і там такого зворотного зв'язку між студентами та викладачем не було). Однозначний плюс курсу була величезна кількість ДЗ. Я б навіть сказав дуже величезна, що неодмінно є величезним плюсом для навчання. У групі були студенти КПІ, Шевченка, так вони говорили, що за перші 2 заняття курсів зробили практичних завдань більше ніж за рік-півтора універу. Закінчую відгук та залишаю свій номер телефону, як достовірність моїх слів, і для тих у кого будуть додаткові запитання: 068-849-43-69
Олексій Попов
Закінчив С# base, advanced. Дуже гарна подача матеріалів. Уроки не нудні! Гарні викладачі. Загалом враження чудові! Удачі команді ITEA!
Рекомендовані курси
Показано курсів: 3 з 3
Показано курсів: 1 з 3
FAQ
Потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Частіше за все базові курси програмування не вимагають спеціальної підготовки. Для поглибленого навчання достатньо матеріалу попереднього курсу.
Чи існують вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років. У нас також є курси для дітей від 8 років.
Як проходить процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу та отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів протягом навчання та пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, за якою ми співпрацюємо з нашими партнерами. Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають якісь питання. Наш кар’єрний центр мотивує та підтримує кожного кандидати до тих пір, поки він не обере для себе найкращу пропозицію.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи зможу я поновитися? Або гроші й час будуть утрачені?
Якщо ви змушені припинити навчання, вам потім не потрібно буде повертатися до самого початку. Ви можете продовжити з того ж місця, де зупинилися, а отже, ваш прогрес не буде втрачено. Деталі поновлення ви можете уточнити в адміністрації.
Чи допомагатиме мені викладач з розв’язанням практичних задач: даватиме поради, дивитиметься скріншоти, пояснюватиме те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв’язку, аби спрямувати студента й за потреби виправити його. Він проводить навчання, спираючись на свій досвід, та наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі за програмою, поки студенти не опанують матеріал на потрібному рівні.
Чи не буде в курсі забагато теорії? Я отримаю реальні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань наші студенти одразу застосовують їх на практиці. Викладач допомагає їм упоратися із задачами та відповідає на питання, що можуть виникати. Тому на вас чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі над власним проектом наприкінці курсу.
Який рівень англійської потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень англійської безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-спеціалістів англійська рівня Intermediate буде перевагою, однак для деяких вакансій достатньо рівня Elementary.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у online-форматі.